Europos lygos auksas - trečius metus iš eilės "Sevilla" rankose (VIDEO)

Šį vakarą įvyko svarbiausia sezono UEFA Europos lygos dvikova. Bazelio "St. Jakob Park" stadione paaiškėjo turnyro nugalėtojas, iškovojęs kelialapį į Čempionų lygą.

Finale kovėsi pastaruosius dvejus metus triumfavęs "Sevilla" klubas bei ne vieną favoritą eliminavęs "Liverpool".

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo apylygiai, tačiau jam įpusėjus Anglijos atstovai padidino apsukas bei ėmė rengti vis pavojingesnius išpuolius.

Galiausiai kamuolys į varžovų vartų tinklą įkrito po puikaus Danielio Sturridge'o smūgio išorine pėdos dalimi, kuris vartininkui Soria nepaliko jokių vilčių.

Verta paminėti ir tai, kad Sevilijos futbolininkai bent triskart savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, tačiau nė vienas epizodas teisėjo pastebėtas nebuvo.

"Liverpool" taip pat po kampinio spėjo pelnyti ir antrąjį įvartį, bet Danielio Lovreno smūgis neįskaitytas, nes nuošalėje stovėjęs Sturridge'as sutrukdė oponentų vartų sargui.

Vis dėlto, po pertraukos vaizdas pasikeitė iš pagrindų. Sužaidus vos 18 sekundžių tikslų Mariano perdavimą puikiai išnaudojo "Sevilla" snaiperis Kevinas Gameiro ir rezultatas tapo 1-1.

Liverpulio vienuolikė antrajame kėlinyje atsigauti nebesugebėjo, o ispanus sužaidus kiek daugiau nei valandą į priekį išvedė kapitonas Coke.

Dar po kurio laiko tas pats Coke pasinaudojo netikėtai jam baudos aikštelėje atšokusiu kamuoliu bei šaltakraujiškai įtvirtino Unai'aus Emery auklėtinių pergale.

"Sevilla" klubas Šveicarijoje tapo vieninteliu, triumfavusiu Europos lygoje net triskart iš eilės.

"Liverpool" 1 - 3 "Sevilla"
[1-0] 35' Daniel Sturridge
[1-1] 46' Kevin Gameiro
[1-2] 64' Coke
[1-3] 70' Coke