Čempionų lygoje - "Man Utd" pergalė Milane © Eurofootball.lt
Antradienį į Europos stadionus po žiemos pertraukos grįžo UEFA Čempionų lygos kovos. Pirmuosius aštuntfinalio mačus žaidė "Milan" ir "Man Utd" bei "Lyon" ir Madrido "Real" porų klubai.

Gerą rezultatą išvykoje pasiekė "Man Utd" ekipa, įveikusi "Milan" klubą rezultatu 3-2. Vis tik pirmieji įvartį mače pelnė šeimininkai, kai jau 3-ąją minutę nestabdydamas kamuolio Ronaldinho nuginklavo Edwiną van der Saarą.

Sužaidus rungtynėse apie pusvalandį, dar vieną neblogą progą turėjo "Milan", tačiau puolėjui Klaasui Janui Huntelaarui pasižymėti nepavyko.

Įvartis pirmajame kėlinyje dar buvo pelnytas, tiesa, į "Milan" ekipos vartus - "Man Utd" gretose pasižymėjo veteranas Paulas Scholesas. Kėliniui baigiantis E.van der Saaro budrumą dar išbandė Ronaldinho, tačiau vartininkas buvo savo vietoje.

Po didžiosios pertraukos ir vėl aktyviau rungtyniavo šeimininkai, mat pakankamai daug darbo turėjo svečių vartininkas E.van der Saaras, kuris atrėmė kelis pavojingus Pato bei to paties Ronaldinho smūgius.

Nepaisant to, netrukus šeimininkai jau turėjo vytis varžovus - po Antonio Valencios perdavimo iš krašto įvartį pelnė puolėjas Wayne Rooney. Jau po aštuonių minučių "Man Utd" rezultatą dar padidino - Darrenas Fletcheris tiksliai perdavė kamuolį nuošalės spąstų išvengusiam Rooney, kuris smūgiu galva pelnė antrąjį savo įvartį mače.

"Milan" nebuvo linkę sudėti ginklų bei, dėka 85-ąją minutę pelnyto Clarence Seedorfo įvarčio, rezultatas tapo 2-3 svečių naudai. Nors "Man Utd" mačą dar baigė be iš aikštės išvyto Michaelo Carricko, tačiau persvarą išlaikė bei iš Milano išsivežė jiems tikrai gerą rezultatą.

Tuo tarpu minimalią pergalę namuose iškovojo "Lyon" ekipa, rezultatu 1-0 įveikusi Madrido "Real" klubą. Pirmajame mačo kėlinyje abi komandos daug progų nesukūrė, išsiskyrė tik Govou bei Cesaro Delgado pavojingesni smūgiai.

Tačiau vos prasidėjus antrajam kėliniui buvo pelnytas ir įvartis - Jeanas Makounas pasižymėjo puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą. Ikero Casillaso ginamiems vartams grasino ir "Lyon" puolėjas Lisandro Lopezas, tačiau futbolininkui keliuose epizoduose pritrūko tikslumo.

Netrukus pavojingu smūgiu atsakė ir svečiai, tačiau nuo Cristiano Ronaldo bandymo savus vartus apsaugojo "Lyon" vartų sargas Hugo Lloris. Tuoj pat pavojingą ataką surengė ir šeimininkai, bet nuo Cissokho smūgio "Real" vartus apgynė I.Casillasas.

Vos po minutės pavojus kilo vėlgi prie "Lyon" vartų, kai vienas pabėgęs Gonzalo Higuainas bandė pelnyti išlyginamąją įvartį, bet vėl savo vietoje buvo H.Lloris.

Per likusį rungtynių laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir "Lyon" prieš atsakomąjį mačą Madride įgijo bent jau minimalią persvarą.

"Milan" 2 - 3 "Man Utd"
3' [1 - 0] Ronaldinho
36' [1 - 1] Paul Scholes
66' [1 - 2] Wayne Rooney
74' [1 - 3] Wayne Rooney
85' [2 - 3] Clarence Seedorf

90' iš aikštės pašalintas Michael Carrick ("Man Utd")

"Lyon" 1 - 0 Madrido "Real"
47' [1 - 0] Jean Makoun