5 įvarčius pelnęs „Napoli“ nepaliko šansų „Hellas“ vienuolikei © AFP nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose „Serie A“ pirmo turo rungtynėse „Napoli“ pademonstravo puikų atakuojantį futbolą ir rezultatu 5:2, išvykoje, sutriuškino Veronos „Hellas“ vienuolikę.

Svečiai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių rodė iniciatyvą ir kūrė pavojingas atakas. Visgi, pirmiesiems pavyko pasižymėti „Hellas“ futbolininkams. 29 minutę po Koray Gunterio pakelto kampinio pasižymėjo Kevinas Lasagna.

Tačiau, „Napoli“ nesutriko po praleisto įvarčio ir pelnė du įvarčius dar iki pirmojo kėlinio pabaigos. 37 minutę pasižymėjo Kvicha Kvaratskhelia, o 45+3 minutę savo komandą į priekį išvedė Victoras Osimhenas.

Šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą pačioje antrojo kėlinio pradžioje. 48 minutę smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Thomas Henry.

Lygus rezultatas rungtynėse išliko vos 7 minutes, kadangi „Napoli“ 55 minutę vėl išsiveržė į priekį. Po puikios kontraatakos įvartį pelnė Piotras Zielinskis, o dar už 10 minučių savo ekipos persvarą padvigubino Stanislavas Lobotka.

Visus klausimus šiame susitikime išsprendė svečių saugas Matteo Politano. Italas 79 minutę pelnė penktąjį ir paskutinį savo komandos įvartį.

Sekančiame ture „Napoli“ namuose susitiks su „Monza“ vienuolike. Tuo tarpu, „Hellas“ futbolininkų laukia mačas išvykoje su „Bologna“.