V.Čeburinas: Čempionų lyga yra šventė visiems

2019-07-09 14:24:31

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas teigia, kad jo auklėtiniai yra pasirengę mesti iššūkį Belgrado „Crvena zvezda“ komandai per Čempionų lygos atrankos I etapo rungtynes.

„Čempionų lyga yra šventė ir komandoms, ir futbolo gerbėjams, todėl labai džiaugiamės, kad ji vėl atkeliauja į Marijampolę, – spaudos konferencijoje sakė V. Čeburinas. – „Sūduvos“ aistruoliai myli komandą, visada mus palaiko, mumis tiki, tad mūsų užduotis – pateisinti jų lūkesčius. Turime kuo geriau nusiteikti rungtynėms ir pasirodyti kuo geriau.“

Varžovai stiprūs, jų jėgą pajutome jau pernai, stengsimės sužaisti rezultatyviai ir suteikti savo aistruoliams gerų emocijų.“

Lietuvos ir Serbijos čempionai į kovą Marijampolėje stos šiandien 21 val.

Aistruoliai, siekiant išvengti eilių, kviečiami atvykti į stadioną kuo anksčiau. Arenos vartai bus atverti 19 val. 30 min.

"Sūduvos" - "Crvena Zvezda" mūšio belaukiant

uždaryti X
Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Dipsiukas MCFC
Dipsiukas MCFC (Manchester City FC) 07-09 15:49
3 3
Nuliniam lošia San Marino, Andoros ir t.t. klubai. Manau, kad gerą rezultatą pasieksim pirmose, bet visas reikalas spręsis atsakomosiose, kur Lietuvos klubai visada praskysta ir kalaškės pradeda drebėt. Su Celticu lygiom sulošė namie, bet Glazge atbeldė be šansų visiškai. Nenustebčiau net jeigu ir laimėtumėm. P.S. iš nuotraukų žolė atrodo europinio lygio, pagaliau ne bulvių laukas.
Cituoti
Dipsiukas MCFC
Dipsiukas MCFC (Manchester City FC) 07-09 15:51
4 7
Nenustebčiau net jeigu ir laimėtumėm šiandien namie, nes namie lošiam, bet pas Jugoslavus gali vieni vartai būt dėl lietuvių nepilnavertiškumo komplekso. Neaišku ant kiek čia tie jūgai žaidimo prasme geresni.
Cituoti
Bianco
Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 07-09 15:46
0 6
O kiek šiemet etapų? Nulinis nesiskaito kaip etapas?
Cituoti