"Southampton" puolėjas po lygiųjų į šuns dienas išdėjo "Premier" lygą ir jos arbitrus

Ties iškritimo zona besimėtantis "Southampton" klubas šeštadienį įvykusioje Anglijos "Premier" lygoje dvikovoje buvo arti pergalės, tačiau "Watford" nuliūdino visą "šventųjų" stadioną - rungtynių pabaigoje išlygino rezultatą.

Po rungtynių gana skandalingą interviu "Sky Sports" žurnalistui davė "Southampton" puolėjas Charlie Austinas, kuris į šuns dienas išdėjo teisėjo darbą šiose rungtynėse.

C. Austino pasipiktinimą sukėlė antrajame kėlinyje neįskaitytas jų įvartis, kuris komandai būtų leidęs įgyti pranašumą iki dviejų įvarčių dar prieš 82-ąją minutę Jose Holebui išlyginant rezultatą.

Šoninis arbitras tame epizode užfiksavo nuošalę, nes iš jos išeiti nebuvo spėjęs "šventųjų" gynėjas Maya Yoshida. Visgi po vaizdo įrašo pakartojimo buvo galima aiškiai pamatyti, kad japonas kamuolio nekliudė.

C. Austinas negali suprasti, kodėl save geriausia pasaulio lyga skelbianti "Premier" lyga vis dar nėra įdiegusi VAR sistemos.

"Tai absurdiška. "Watford" neturėjo grįžti į rungtynes. Mes įmušėme puikiai išpildytą įvartį, tačiau jis buvo neįskaitytas dėl tariamos nuošalės", - po rungtynių sakė snaiperis.

"Arbitrai šiandien mums kainavo du taškus. Jie teigė, kad tai buvo nuošalė. Tai kažkoks pasityčiojimas.

Žmonės kalba apie VAR. Teisėjams akivaizdžiai reikia pagalbos. Jeigu tai yra geriausia ir pati žiūrimiausia lyga pasaulyje, tai ji privalo suteikti pagalbos teisėjams. Tai kažkoks absurdas", - tęsė C. Austinas.

Paklaustas apie patį komandos pasirodymą, futbolininkas neabejojo, kad jie buvo verti laimėti: "Yra daug pozityvių dalykų. Mes sunkiai dirbome ir nusipelnėme trijų taškų, kuriuos būtume gavę, jeigu ne teisėjų klaidos."

Beveik neabejojama, kad "Premier" lyga už tokius žaidėjo pasisakymus jam skirs piniginę baudą.

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.