Sausio 22 d. transferai ir gandai: P.Coutinho ateitis ir žvaigždžių prašymas

2020-01-22 14:18:37 Bundesliga La Liga Serie A Ligue 1

Sausio 1-oji tradiciškai simbolizuoja Naujuosius metus, tačiau futbolo pasaulyje ši diena reiškia tik vieną – oficialiai prasidedantį žiemos žaidėjų perėjimų langą.

Portalas "EuroFootball.lt" savo lankytojams iki mėnesio pabaigos pateiks įdomiausias ir svarbiausias naujienas apie galimus žaidėjų perėjimus bei jau įvykusius sandorius.


***

"Man Utd" ekipa susisiekė su "Milan", kad sužinotų savo galimybes nusipirkti puolėją Krzysztofą Piateką ("The Sun")

***

"Bournemouth" ruošia 35 mln. eurų pasiūlymą už "Lyon" krašto puolėją Bertrandą Traore ("France Football News")

***

Vigo "Celta" komanda planuoja pradėti "Southampton" saugo Oriolo Romeu medžioklę, kuris pakeistų "Napoli" klubui parduotą Stanislavą Lobotką ("Marca")

***

"Milan" nepasisekė susitarti su Zagrebo "Dinamo" komanda dėl saugo Dani Olmo perėjimo, už kurį buvo siūlyta 20 mln. eurų ("Sky Italia")

***

"Man Utd" skautai stebėjo "Lyon" futbolininkų Moussa Dembele ir Boubakary Soumare žaidimą antradienį vykusiame Prancūzijos taurės mače ("France Football News")

***

Miuncheno "Bayern" ruošiasi "Barcelona" klubui po sezono sugrąžinti pasiskolintą brazilą Philippe'ą Coutinho, nes neketina išpirkti jo sutarties ("Bild")

***

"Man Utd" treneris Ole Gunnaras Solskjaeras gina ekipos vadovų sprendimą neįsigyti Erlingo Haalando, nes, anot norvego, negalima leisti agentams diriguoti tokių perėjimų finansinėms sąlygoms ("Goal")

***

"West Brom" siūlys 8 mln. svarų sterlingų už Zagrebo "Dinamo" krašto puolėją Mislavą Orsičių ("Telegraph")

***

"Man Utd" nusitaikė į "Birmingham" vunderkindą Jude'ą Bellinghamą, už kurį ketina siūlyti 30 mln. svarų sterlingų. 16-metis savo pirmąjį profesionalo kontraktą galės pasirašyti birželio 29 dieną.

***

"Tottenham" saugas Christianas Eriksenas paprašė ekipos savininkas Danieliaus Levy išleisti jį į "Inter" komandą (Gianluca Di Marzio)

***

"Bayern" komandos žvaigždės T.Mulleris ir R.Lewandowskis paprašė klubo susigrąžinti krašto puolėją Douglasą Costą, kuris dabar žaidžia "Juventus" ("Sport Bild")

***

"Napoli" artėja prie 25 mln. eurų vertinamo "Inter" saugo Matteo Politano įsigijimo (Gianluca DI Marzio)

Įvertinimas: 11 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 01-22 16:50
13 3
Bayern išpirkti Coutinho kainuotų virš 100 mln eurų, o Bayern rinkoje tokiais pinigais nesišvaisto. Manau bavarai norėtų pasilikti Coutinho, bet tikrai už žymiai mažesnę sumą. O dar turbūt ir atlyginimą norės sumažinti.
Cituoti
 0000 (FC Barcelona, Liverpool FC) 01-22 19:38
2 1
Ole kaip kažkokia marionetė atrodo tam ManUtd. Parduoda/atsikrato tų, kuriuos tarkuoja fanai ir čiulba tą, ko savininkai ir vadovybė nori. Tikiu, kad išskėstom rankom būtų priėmes naują puolėją į komandą, juolab vieną geriausių savo tautiečių, bet vadovybė nenorėjo pora lemui primokėt ir jau šneka, kad taip tarsi ir turėjo būt, gerai padarė, nelabai ir tenorėjo...
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 01-22 17:45
4 4
Bayernas už +-200mln pasiimti Sane ir Kai Havertz
Cituoti
 Nelegalass10 01-22 19:26
1 2
Bet tu forza juve dainiau nesveikas rimtai esi;DDD
Cituoti