"Real" pradėjo persekioti traumos: iš rikiuotės iškrito ir ekipos naujokas F. Mendy

2019-07-26 13:00:58 Ferland Mendy Real Madrid C.F.

Madrido "Real" susidūrė su fizinėmis problemomis dar net neprasidėjus sezonui.

Jungtinėse Amerikos Valstijose sezonui besiruošianti Madrido ekipa visiems artėjantiems metams prarado Marco Asensio, kuris rungtynėse su Londono "Arsenal" nusitraukė priekinius kelio raiščius.

Paaiškėjo, kad tose pačiose rungtynėse problemų su šlaunimi turėjo ekipos naujokas Ferlandas Mendy. Pirmajame kėlinyje žaidęs prancūzas pasitempė šlaunies raumenis.

Spėjama, kad be 24-erių metų krašto gynėjo "Real" turės verstis apie mėnesį. Tai reiškia, kad jam teks praleisti sezono pradžią.

Draugiškose rungtynėse taip pat negali rungtyniauti Brahimas Diazas, kuris traumą patyrė vos tik prasidėjus treniruočių stovyklai.

Verta paminėti, kad Madrido "Real" šią vasarą pakeitė fizinio pasirengimo trenerį – vietoj klube vertinto Antonio Pinto, išvykusio į Milano "Inter", jo vietą užėmė Didier Deschampso trenerių štabe dirbęs Gregory Dupont.

Įvertinimas: 2 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 0000 (FC Barcelona, Liverpool FC) 07-26 14:29
18 2
Tarp Benjamino ir Ferlando tiek sutapimu, kad net keista xd. Abiejų pavardės "Mendy", žaidžia toje pačioje pozicijoje, amžius skiriasi mažiau nei 1 metais, ugis - trim cm, abu kilę iš senegalo, bet pasirinko atstovauti prancūziją ir debiutavo panašaus amžiaus (vienas keli mėn. kaip 23, kitam trūko kelių mėn. iki 23), profesionalias karjeras pradėjo Le Havre klube, gimė miesteliuose netoli paryžiaus tarp kurių atstumas mažesnis nei 50km, vertės transfermarkt'e beveik tokios pat, sumokėta paskutinė suma už juos skiriasi vos keliais mln. Ir nors dar per anksti šnekėti, bet matėm Benjamino traumų istoriją persikėlus į komandą užsienyje, ir va pirmoji Ferlando trauma dar net oficialiai nepradėjus karjeros užsienio klube.
Cituoti
Napalys
Napalys (Real Madrid C.F., Vokietija) 07-26 13:32
6 1
Kolkas nedramatizuokim. Trauma lengva. Marcelo formoj. Marcelo sveikas
Cituoti
 futbolodede 07-26 15:00
3 0
Mendy pavarde traumas neša
Cituoti
Extra
Extra 07-26 14:41
2 0
Bet užtat antroji per paskutinius du metus. Nieko, gavo gal per daug krūvio, kitas lygis. Ir ta trauma tokia įprasta, kad nėra čia ko sureikšmint.
Cituoti
Rulez (Tottenham Hotspur FC, Šiaurės Korėja) 07-26 16:08
4 3
Greitai karma kerta už tai, ką su Bale padarė. Bus dar daug traumų
Cituoti