R. Martinezas: "Nėra daugiau tokio saugo kaip De Bruyne"

Galingai sezoną "Manchester City" klube pradėjęs Kevinas De Bruyne savo puikią žaidimą pernešė ir į nacionalinę komandą.

28-erių metų saugas Europos čempionato atrankos rungtynėse prieš škotus prisidėjo prie visų keturių komandos įvarčių – jis įmušė vieną įvartį ir atliko net tris rezultatyvius perdavimus.

K. De Bruyne tapo pirmuoju žaidėju šioje atrankoje, per rungtynes atlikusiu tris rezultatyvius perdavimus.

Puikia savo auklėtiniai forma pasidžiaugė Roberto Martinezas, kuris apskritai belgą laiko geriausiu savo pozicijos žaidėju.

"Jis yra nuostabus jau labai ilgą laiką", – "Sky Sports" citavo strategą. – Manau, kad dabar yra jo geriausias karjeros momentas. Sezonas prasidėjo su didele atgaiva ir noru žaisti geriausią futbolą, ką jis sėkmingai ir daro".

"Nėra pasaulyje daugiau tokio saugo, kuris galėtų sukurti tiek daug laisvos erdvės ir atlikti tokius perdavimus, kokius atlieka jis. Stebėti tokį žaidėją yra vienas malonumas.

Būtų teisinga pasakyti, kad Kevinas yra pagrindinė priežastis, kodėl mes šiandien laimėjome. Mes padėjome tikrai didelį žingsnį į priekį", – po rungtynių kalbėjo R. Martinezas.

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Romas Vaicekauskas 09-10 13:03
9 2
Xavi ir Buskes ju jaunystes laikais miksas man De Bruyne
Cituoti
daydreamS
daydreamS 09-11 10:34
0 0
Talentingas zaidejas
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 09-10 13:40
7 11
Nors nepernesu City bet sitas tikrai geras senai mesi aplenkes
Cituoti