R. Hodgsonas pakomentavo W. Zahos situaciją

Londono "Arsenal" šią vasarą tikisi į savo gretas prisivilioti "Crystal Palace" ekipos krašto puolėją Wilfriedą Zahą.

"Sky Sports" prieš kurį laiką skelbė, kad pirmasis "kanonierių" pasiūlymas siekė 40 mln. svarų sterlingų, tačiau buvo atmestas. Pranešama, kad "ereliai" už futbolininką tikisi gauti kone dvigubai daugiau.

"Crystal Palace" treneris Roy'us Hodgsonas po savo komandos draugiškų rungtynių teigė, kad "Arsenal" dar nepateikė pasiūlymo, kurį "ereliai" rimtai svarstytų.

"Nemanau, kad "Arsenal" pateikė pasiūlymą, kuris būtų bent arti mūsų pageidaujamos sumos.

Esu tikras, kad ir pats futbolininkas supranta, jog jei kas nors ir ruošiasi jį atimti iš mūsų, turės sumokėti už jį tiek, kokia yra jo rinkos vertė.

Iki tol, kol kas nors tai padarys, nėra prasmės daug diskutuoti apie Wilfriedo ateitį", - teigė R. Hodgsonas.

71-erių anglas taip pat atskleidė, jog norėjo komandoje išlaikyti į "Manchester United" išvykusį krašto gynėją Aaroną Wan-Bissaką.

"Būtume mielai pasilikę Aaroną savo gretose. Vis tik realybė tokia, kad kai tave kviečia toks klubas kaip "Manchester United" ir yra pasiruošęs sumokėti tiek, kiek žaidėjas yra vertas, tuomet viskas, ką mes galime padaryti - palinkėti jam sėkmės", - pridėjo "Crystal Palace" strategas.

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 07-17 14:03
10 2
ir žiauriausia kad Arsenal trūksta kokių 3-4 gynėjų bet visas bankas yra išmestas ant Zaha kai turim aubamayenga ir lacazette
Cituoti
Arse4everrr 07-17 15:44
8 5
Kam tas zaha isvis reikalingas, gali paimt carasco uz 30 limonu, nesveikas jis, o cia kazkoki zaha visiska nevykeli uz tokia suma, tas pats kas pirkt dabar koki andy carola uz 100 limonu, arsenalas visada pasirinks pati lieviausia varianta, pilna geru zaideju rinkoj, bet issirinks paty prasciausia zaha ziauru
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 07-18 11:51
0 0
Jo blin prieš 5 metus, tikrai žaidėjas per tą laiką subręst ir patobulėt negalėjo, salahui beje panašių metų irgi chealsea nelabai sekėsi.
Cituoti
 Blue blood 07-17 15:00
1 1
Arsenalas tik puolima mato daugiau nieko as ju nesuprantu visai
Cituoti
Bianco
Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 07-17 16:46
2 4
Zaha už 80 tai gaunasi anekdotas. Visi matė kaip jam sekėsi rimtesniame klube (MU), teko grįžti uodegą pabrukus, aišku, Palace apsimoka, nes pardavę uždirbtų gerokai...
Cituoti