Po skandalingų rungtynių darbo neteko Bulgarijos futbolo sąjungos prezidentas

lrytas.lt 2019-10-15 19:39:57

Bulgarijos futbolo sąjungos prezidentas antradienį pranešė apie savo atsistatydinimą, reaguodamas į išvakarėse Sofijoje vykusias varžybas prieš Angliją, kurias teko dukart stabdyti dėl rasistinių ir nacistinius įžeidimų, rašo lrytas.lt.

„Šiandien Bulgarijos futbolo sąjungos prezidentas Borislavas Michailovas pateikė savo atsistatydinimo prašymą, kuris bus įteiktas vykdomojo komiteto nariams per jo posėdį penktadienį“, – sakoma sąjungos pranešime, paskelbtame jos tinklalapyje.

Futbolo vadovą paragino atsistatydinti Bulgarijos Ministras Pirmininkas Boyko Borissovas, kuris sukritikavo pirmadienį įvykusių rungtynių tarp bulgarų ir anglų kilusį rimtą rasizmo incidentą.

„To negali būti Bulgarijoje, kur gyvena taikūs žmonės ir sugyvena daug religijų – negalėjo atsirasti stadione ksenofobijos ir rasizmo“, – griežtai kalbėjo Bulgarijos premjeras.

Šiuos sprendimus „lėmė įtampa, kilusi pastarosiomis dienomis, kuri daro neigiamą poveikį Bulgarijos futbolui ir Bulgarijos futbolo sąjungai“, – sakoma pranešime. 

Įvertinimas: 2 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 10-16 09:11
8 0
Galėtu dar Bulgarijos trenerį išmest. Vietoj to, kad patylėtų dar gynė sirgalius neva anglų sirgaliai darė daug blogesnių dalykų stadijone. Pfu
Cituoti