Olandų spauda: "Tottenham" pasiūlymą atmetęs D. van de Beekas kelsis į "Real"

Amsterdamo "Ajax" komandos saugas Donny van de Beekas jau yra apsisprendęs dėl savo ateities.

"De Telegraaf" skelbia, kad 22-ejų metų saugas susitarė dėl asmeninių kontrakto sąlygų su Madrido "Real" klubu, kuris olando geidė jau praėjusią vasarą.

Pasak minėto šaltinio, Londono "Tottenham" klubas taip pat pateikė pasiūlymą, tačiau jį ignoravo pats futbolininkas – jo vienintelis noras po karjeros etapo "Ajax" klubas yra išvykti į "Real".

"De Telegraaf" mano, kad tarp "Ajax" ir "Real" yra užmegztas kontaktas dėl žaidėjo kainos, kuri neturėtų viršyti 55 mln. eurų sumos.

Vienintelis klaustukas yra tai, ar sandoris įvyks šią žiemą, ar 2020 m. vasarą. Neatmetama tai, kad apie sandorį oficialiai bus paskelbta šią žiemą, bet žaidėjas į Madridą atvyks tik pasibaigus sezonui.

Universalus saugas šį sezoną per 21 rungtynes yra įmušęs septynis įvarčius ir atlikęs šešis rezultatyvius perdavimus.

Įvertinimas: 1 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Napalys
 Napalys (Real Madrid C.F., Vokietija) 12-06 15:16
5 0
Carlos, nebūtų nieko keisto jeigu ir Beeka įsigytų ir Odegarda susigrąžintu. Aišku, kažkas turės labiau suolu tenkintis, bet turi būti nuolatinė konkunkerincija viduje. Taip tobulės tiek žaidėjai tiek klubas
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 12-06 14:35
4 1
Realas praktiškai keturiais saugais į tris vietas šį sezoną remiasi (Kroos, Modrič, Valverde ir Casemiro), ne kartą Zidanas minėjo, kad nori labiau atakuojančios opcijos, kad reguliariai iš saugų linijos būtų mušami įvarčiai, taigi kaip ir neblogas variantas būtų. Didesnis klaustukas čia ar ne geriau Odengaardą susigražinti.
Cituoti