Oficialu: UEFA dviem sezonams iš tarptautinių turnyrų diskvalifikavo "Man City"

2020-02-14 20:47:57

Penktadienio vakarą UEFA paskelbė, kad dėl grubių FFP ("Financial Fair Play") pažeidimų "Manchester City" klubas dviem sezonams yra šalinamas iš tarptautinių turnyrų, o taip pat turės sumokėti 30 mln. eurų baudą.

UEFA pranešime skelbiama, kad tokios bausmės "miestiečiai" sulaukė už finansinius bei licencijavimo nusižengimus, darytus nuo 2012 iki 2016 metų.

Šis sprendimas dar gali būti apskųstas sporto arbitražo teismui, o "Man City" iškart išleido pranešimą, kuriame patvirtino, kad tokių veiksmų bus imtasi kaip įmanoma greičiau.

"Mūsų klubas yra nusivylęs, tačiau tikrai nenustebęs dėl tokio UEFA sprendimo. Mes visą laiką siekėme, kad šį tyrimą vykdytų ne pati UEFA, o nepriklausomos tarnybos.

Visas šis procesas buvo pradėtas pačios UEFA, kuri ir priėmė sprendimą. Dabar šis žalingas tyrimas pagaliau baigėsi ir "Man City" darys viską, kad šią situaciją kuo greičiau išnagrinėtų nepriklausomos institucijos.

Mes jau artimiausiu metu kreipsimės į sporto arbitražo teismą", - rašoma klubo pranešime.

Jei pirminis sprendimas liks galioti, "Man City" privalės praleisti ateinančius du UEFA Čempionų lygos arba Europos lygos sezonus.

Tiesa, "Premier" lyga šiuose turnyruose ir toliau turės tiek pat komandų, kaip ir iki šiol. Tai reiškia, jog į Čempionų lyga gali patekti ekipa, lygoje užėmusi penktąją vietą.

Įvertinimas: 72 7
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 02-14 20:54
118 6
PSG you are next
Cituoti
 ManUTD! 02-14 21:19
105 12
Wow. Jau buvau prarades visas viltis del FFP,bet cia boom kaip lietus is giedro dangaus. Ziauriai smagu,kad tos arabu schemos nevaiksto Europoj ir jiem pagaliau parodyta vieta. Labai labai geros naujienos,tikiuosi kitas klubas - PSG. Sporte turi issikovot vieta tarp geriausiu,o nenusipirkt.
Cituoti
Cerberus (Manchester United FC, Japonija) 02-14 20:56
66 3
No way aisku pilnai gali but, kad apeliacinis teismas gaves kokius 150mln atsauks sprendima, bet bent jau pagasdino
Cituoti
DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 02-14 21:08
44 3
Beje sunkiai įsivaizduoju, kad Pepas liktų pora metų be ČL. Turbūt gan realus variantas, kad keliaus į Juvę. Pamenu Aguero sakė, kad liks City iki kol jie laimės ČL, tai va bent jau jį tikrai pavyks dar dviem sezonams išsaugoti
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 02-14 21:04
44 7
Ate ate naftininkų projektėlui
Cituoti