Oficialu: prie "Chelsea" vairo stoja klubo legenda F. Lampardas

Su Maurizio Sarri šią vasarą atsisveikinusi Londono "Chelsea" ekipa ketvirtadienį pristatė naująjį komandos strategą.

Kaip ir buvo tikėtasi, juo tapo buvęs "aristokratų" futbolininkas, tikra klubo legenda Frankas Lampardas, kuris pasirašė trejų metų kontraktą.

"Esu labai laimingas, kad sugrįžtu į "Chelsea" kaip vyriausiasis treneris. Visi žino apie mano meilę šiam klubui ir apie momentus, kuriuos kartu išgyvenome.

Vis tik dabar mano vienintelis uždavinys yra tinkamai paruošti komandą artėjančiam sezonui. Atvykau čia sunkiai dirbti bei atvesti klubą į sėkmę", - pasirašęs sutartį sakė F. Lampardas.

41-erių anglas praėjusį sezoną "Championshipe" treniravo "Derby County" ekipą.

F. Lampardas kaip žaidėjas "Chelsea" gretose yra sužaidęs 640 rungtynių bei pelnęs 209 įvarčius.

 

Įvertinimas: 12 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Edgarinio
 Edgarinio (Chelsea FC, Ispanija) 07-04 14:54
26 5
Geriausias įmanomas variantas. Likus su transferų banu, reikės į komandą integruoti jaunimą su kuriuo Lampardas jau turi patirties, tame tarpe ir su Chelsea žaidėjais (Mount, Tomori). Matant kaip ankstesniais sezonais vis išlysdavo naujienų apie kai kurių žaidėjų verkšlenimus dėl trenerio, pagaliau to turėtų nebelikti, kadangi Lampardo autoritetu sunku suabejoti. Lygiai taip pat turėtų išsispręsti ir fanų bei vadovybės požiūris į trenerį, suteikiant jam daugiau progų ir palaikymo. Taip pat nereikia pamiršti, jog turim sudėtyje, ko gero, geriausią pasaulio atraminį saugą, kuris pagaliau galės grįžti į savo poziciją.
Cituoti
Tiesto
 Tiesto (Manchester United FC) 07-04 19:11
11 1
Rizikingas sprendimas eiti pas Romką, kuris trenerius keičia kaip kojines net eisi klubo legenda. O kur dar uždėtas transferų banas kai realiai savo komandos nesusikursi - Hazardas išėjo, puolime kažko tikėtis iš Moratos ar Giroud irgi nelabai gali. Romantiškas sugrįžimas, bet koziriai tikrai ne Lampardo rankose.
Cituoti
 futbolodede 07-04 15:39
9 0
Galbūt bent jau šios legendos vadovybe nemes per borta po vieno sezono..
Cituoti
DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 07-04 15:00
10 1
Ziurint nuo 2000 metu, daugiausiai laiko klube vyr treneriu isbuvo C.Ranieri. keturis metus istempe be pertraukos. Idomu kiek Lampardui pavyks.. paskutis ne laikinas vyr treneris anglas buvo Glenn Hoddle 93-96 m.
Cituoti
 Chelsea? 07-04 15:56
4 0
Puikus sprendimas, turi 2 metus parodyti ka moka, poto viskas priklausys nuo rezultatu
Cituoti