Oficialu: "Atletico" gynybą stiprina buvęs "Real" auklėtinis

Madrido "Atletico" klubas toliau stiprina savo sudėtį – naujausiu pirkiniu tapo Ispanijos rinktinės vidurio gynėjas Mario Hermoso.

24-erių metų ispanas nuo 2017 metų rungtyniavo Barselonos "Espanyol" ekipoje. "Atletico" už daug žadantį futbolininką sumokėjo 25 mln. eurų. Dar 5 mln. eurų "rojiblancos" klubui gali tekti sumokėti priklausomai nuo komandos ir žaidėjo pasiekimų.

Net pusę šios transfero sumos gaus Madrido "Real" klubas, kuriam priklausė 50 procentų žaidėjo teisių. M. Hermoso užaugo "Real" akademijoje, nors pagrindinėje komandoje taip ir nedebiutavo.

Su gynėju, kuris nuomos pagrindais taip pat yra žaidęs "Real Valladolid" ekipoje, "Atletico" pasirašė penkerių metų kontraktą.

Jis praėjusį sezoną sužaidė 35 rungtynes ir pelnė tris įvarčius.

"Atletico" komandoje M. Hermoso tapo aštuntu naujoku – prie klubo taip pat prisijungė Kieranas Trippieris, Joao Felixas, Hectoras Moreno, Felipe, Marcosas Llorente, Renanas Lodi ir Ivanas Šaponjičius.

 

Įvertinimas: 2 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Napalys
Napalys (Real Madrid C.F., Vokietija) 07-18 16:14
14 1
Tokio aktyvaus Atletico transferų lange nesu matęs. Praktiškai, nauja sudėtimi loš. Kad iš karto pavyks susižaisti, nelabai tikisi. Bet žiūrint į tolimesnę perspektyvą - nusimato, kad atletai bus galinga jėga
Cituoti
flasher1 (Everton FC) 07-18 17:14
5 1
O ką jiems daryti, jeigu tiek žaidėjų po sezono išėjo?
Cituoti
 futbolodede 07-18 18:27
1 0
Nors ir antipatiju visi turi griezmanui, sunkiau manau pavyks butent ji pakeisti, o ne godin
Cituoti
Bianco
Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 07-18 15:42
7 6
.Kietai atletico sudėti atsinaujino, įdomu tik ar pakeis Godiną normaliai, visi kiti tai tikrai pakeičiami
Cituoti