L. Messi šeštą kartą savo karjeroje laimėjo "Auksinio kamuolio" apdovanojimą

2019-12-02 20:23:54 Lionel Andres Messi Ballon d'Or

Pirmadienį vakare Paryžiuje buvo surengta 2019-ųjų "France Football" leidinio organizuojama "Ballon d'Or" apdovanojimų ceremonija.

Pagrindinį trofėjų – "Auksinį kamuolį" – rekordinį šeštąjį kartą laimėjo "Barcelona" klubo žvaigždė Lionelis Messi. Jis už nugaros paliko kitus du pagrindinius kandidatus – Virgilą van Dijką ir Cristiano Ronaldo.

32-ejų metų Argentinos futbolo žvaigždė nuo pat rinkimų pradžios buvo laikomas favoritu. Jam didžiausią konkurenciją kėlė V. van Dijkas, kuris su "Liverpool" laimėjo UEFA Čempionų lygą.

Gynėjas liko antroje vietoje, trečioje – Cristiano Ronaldo, o penketuką užbaigė "Liverpool" puolimo duetas: Sadio Mane (4 vt.) ir Mohamedas Salah (5 vt.).

Už šių futbolininkų nugarų liko dar 25 kandidatai, kurių pozicijas galutiniame "Ballon d'Or" rinkimų reitinge galite rasti šioje nuorodoje.

Geriausia moterų futbolininke buvo pripažinta amerikietė Megan Rapinoe. Pirmą kartą įsteigtas metų vartininko apdovanojimas ("Yachine") atiteko "Liverpool" vartų sargui Alissonui, o Matthijsas de Ligtas triumfavo geriausiojo jaunojo futbolininko rinkimuose.


Geriausias metų vartininkas – Alissonas ("Liverpool", Brazilijos rinktinė)

Geriausias jaunasis metų futbolininkas – Matthijsas de Ligtas ("Juventus", Nyderlandų rinktinė)

Geriausia metų futbolininkė – Megan Rapinoe (JAV rinktinė)

Įvertinimas: 12 13
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 12-02 22:46
65 18
Nusipelno, tikrai geriausias šiais metais, Ronaldo jau atėjo tas amžius, kai nebetoks geras žaidėjas, manau jis daugiau nebelaimės, Juvė ne ta komanda kurioje , jis laimės asmeninius apdovanojimus, galima sakyt iš pagarbos į TOP 3 paimė, nors TOPAI tragiški dauguma žaidėju tikrai netokioje vietoje , kokioje jie yra, VVD, Messi pirmi du, visi kiti galima sakyt 3-10 vieta.
Cituoti
 Gerard 12-02 23:31
46 10
Jei objektyviai visi vertintumėte, tai Messi laimėjo pelnytai, dėl savo individualaus meistriškumo. Bet man dar įdomesnis Neymaro nebuvimas 30-tuke. Va čia tai nubaudė už kažką...
Cituoti
 barcelona 1989 (FC Barcelona) 12-02 22:43
41 26
Waf Waf sabakos loja kad messis pelnytai buvo išrinktas pedalo su traukos negali susitaikyt kad. Messis geriausias žaidėjas istorijoi ir tai niekas neuzgincys nes tokio žaidėjo nebuvo ir nebus kuris aikštė. Mato geriau nei kitas bet koks žaidėjas nekalbu apie žaidimo skilus
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 12-02 22:16
16 3
Kenedi alison vartininko laimėjo o ne baiona????
Cituoti
Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 12-02 22:45
17 7
Forza, nesizudyk gi, gal Ronce dar primus kokiom Udinesem hat-tricku kad toliau galetum spangt koks geriausias
Cituoti