L. Messi: "Neieškau pasiteisinimų, bet aikštės kokybė buvo itin prasta"

Argentinos žygis Pietų Amerikos čempionate prasidėjo nesėkme – Lionelio Messi atstovaujami argentiniečiai nusileido Kolumbijai.

Argentinos šansai prasibrauti į kitą etapą dar išlieka pakankamai geri – jų dabar laukia rungtynės su Kataru bei Paragvajumi.

Rungtynėse su Kolumbija buvo nusileista tik antroje mačo pusėje. Pats itin gerą progą pasižymėti turėjęs L. Messi po rungtynių užsiminė, kad aikštės kokybė Salvadoro mieste esančiame stadione nebuvo pačios aukščiausios kokybės.

"Tai nėra turnyro pradžia, kurios mes tikėjomės. Mes turime užmiršti šią nesėkmę ir iškeltomis galvomis ruoštis kitoms kovoms", – po rungtynių sakė argentinietis.

"Nėra lengva įsivažiuoti su tokiu prastu pasirodymu. Nenoriu teisintis, tačiau aikštės kokybė buvo pasibaisėtina. Tokioje aikštėje negali vykti futbolo rungtynės.

Dabar esame emocinėje duobėje, mums sunku ir to neslepiame. Visgi dabar mums nereikia dėl to verkšlenti, nes tai nepadės mūsų pasiruošimui su Paragvajumi", – pridūrė komandos kapitonas.

Įvertinimas: 9 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Benderis
Benderis (Manchester United FC) 06-16 17:52
39 3
faktas yra tas kad salygos abiejom komandom buvo vienodos.
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 06-16 15:03
21 14
;DDD Žėk pats ką rašai, proto guzas pasirašyk į yt Messi dives ir pamatysi tą savo angeliuką, sužaidė prastai pripažink , o ne varyk ant Ronaldo .. Ronaldo bent Šveicaram suleido 3golus, Messi nei vieno kolumbijai kuri žemiau fifa reitinge
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 06-16 13:37
15 8
Vaidina mažiau negu Ronaldo, bet kad vienas iš sažiningiausių tai tikrai ne ..
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 06-16 12:11
18 15
Cia is Xavi prisimokes
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 06-16 16:10
7 6
Bomze tu prie to, kad Xavi ne viena atmazke yra ismetes del vejos ir pries macus ir po macu todel sodininko pravarde turi... Tai vat todel ir prie to b l... Nesigaudai, tai ir nesigilink
Cituoti