Kova dėl vietos "Bundesliga" pirmenybėse prasidėjo rezultatyviomis lygiosiomis

Ketvirtadienį sužaistos pirmosios pereinamosios rungtynės dėl vietos kito sezono "Bundesliga" pirmenybėse.

Pirmosiose rungtynėse vietą aukščiausiame Vokietijos futbolo divizione išlaikyti siekianti "Stuttgart" ekipa namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su Berlyno "Union".

"Stuttgart" į priekį išsiveržė 42-ąją minutę po C. Gentnerio įvarčio, tačiau jau kitos atakos metu "Union" rezultatą išlygino - S. Abdullahis puikiai susistabdė kamuolį baudos aikštelėje ir pasiuntė jį į vartų tinklą.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai. 51-ąją minutę M. Gomezas išvedė "Stuttgat" į priekį, kai jo smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo gynėjo įskriejo į vartus.

Vis tik svečiai nepalūžo ir 68-ąją minutę po sėkmingai pakelto kampinio rezultatą išlygino M. Friedrichas.

Per likusį laiką komandos pasižymėti nesugebėjo ir į visus klausimus bus atsakyta atsakomosiose rungtynėse gegužės 27 dieną.