Karaliaus taurė: "Real Betis" iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą prieš "Valencia"

Ketvirtadienį vakare Karaliaus taurės turnyre buvo sužaistos antrojo pusfinalio pirmosios rungtynės.

"Benito Villamarin" stadione, kuriame ir įvyks finalas, susitiko vietos Sevilijos "Real Betis" prieš "Valencia". Net dviejų įvarčių pranašumą turėję andalūzai subyrėjo mačo pabaigoje ir turėjo tenkintis lygiosomis 2:2.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Lorenas išvedė šeimininkus į priekį, o pranašumą antrojo kėlinio pradžioje padidino Joaquinas.

Visgi "Valencia" nenuleido rankų ir 70-ąją minutę sušvelnino atsilikimą – pasižymėjo Denisas Čeryševas. Mačo pabaigoje "šikšnosparniai" žaidė agresyviai ir per pridėtą laiką pasiekė itin svarbų išlyginamąjį įvartį.

Svečių gretose rungtynių herojumi tapo po mačo su "Barcelona" jau spėjęs atsigauti Kevinas Gameiro.

Atsakomosios rungtynės "Mestalla" stadione įvyks vasario 28-ąją dieną.

"Real Betis" 2 - 2 "Valencia"
45' [1 - 0] Loren
54' [2 - 0] Joaquin
70' [2 - 1] D. Čeryšev
90+2' [2 - 2] K. Gameiro

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.

carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 02-08 08:33
9 0
Na visų pirma copa del rey finalas vyks pačioje sezono pabaigoje, tai čia nebent į europos lygos finalą betis išeitų, kad jiems kažkuo maišyt galėtų. antra, copa del rey finalas šiais metais vyks būtent betis stadione, tai čia toks šansas vienas per 50 metų tokią šventę savo žiūrovams padaryti, tai nieko "gal ir geriau" čia nėra.
Cituoti
gud 02-08 11:36
1 0
Progų daugiau Betis prikūrė. Reiktų jiems labai Inaki iš Bilbao. Manau nesveikai pritaptų ir padėtų daugiau progų išnaudot. Liūdniausia, kad kaip ir vakarykštės varžybos parodė - trūksta komandai stabilumo. Ir ilgalaikėj perspektyvoj ir net varžybose, gali vieną kelinį sužaist kaip top klubas, kitą - kaip kaimo komanda.