J. Vardy: dėl ilgos reabilitacijos po traumų buvo kalta degtinė ir "Skittles"

"Leicester City" žvaigždė Jamie Vardy savo autobiografijoje apgailestauja, kad jo pamėgta degtinė kartu su "Skittles" saldainiais traumų išsigydyti greičiau nepadėdavo.

Knyga, kuri bus išleista su dienraščio "The Sun" pagalba, pristato snaiperio žygį nuo neprofesionalų futbolo iki triumfo "Premier" lygoje.

Vienoje jos dalyje anglas išties paatviravo.

"Buvau patyręs šlaunies sumušimą - visai rutinišką traumą, tačiau reikėjo šimtmečio, kad ji atsigautų", - prisimena Vardy. "Namuose turėjau 3 litrų degtinės butelį ir į prisidėdavau daug "Skittles".

"Kuomet vienas pakelis pilnai ištirpdavo, įberdavau dar - tačiau tik raudonų bei violetinių saldainių, nes oranžiniai, žali ir geltoni man nepatinka. Veikiausiai supildavau naują pakelį kokių 20 kartų. Po to gali lengvai gerti degtinę ir jos skonis yra kaip "Skittles".

"Kai vakare namie man būdavo nuobodu, įsipildavau stiklinę, įsitaisydavau bei mėgaudavausi. Degtinė buvo puiki, tačiau mano sumuštai kojai ji labai nepadėdavo, jos kraujavimas nesustodavo per amžius."

"Fizioterapeutas Davidas Renniesakydavo negalintis patikėti, jog ji negyja. Jis buvo matęs greičiau sugyjusių trūkusių šlaunies raumenų. Vieną dieną, kai nieko nebuvo aplink, jis mane nusitempė į šalį ir paklausė "Ką tu darai?" Atsakiau, kad "Nieko, ko nedaryčiau įprastai." Tuomet paaiškinau, jog įprastai geriu "Skittles" skonio degtinę."

Priminsime, kad praėjusį sezoną Jamie Vardy pateko į simbolinę "Premier" lygos vienuolikę, nes per 36 mačus įmušė 24 įvarčius bei atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

Įvertinimas: 7 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


figuras (F.C. Internazionale Milano, Lietuva) 09-27 23:02
11 1
Skittles viską sugadino.
Cituoti