J. Mourinho prisijungė prie "Sky Sports" ekspertų komandos

2019-08-11 12:52:13 Premier League Jose Mourinho

Praėjusių metų pabaigoje iš "Manchester United" trenerio posto atleistas Jose Mourinho rado naują darbovietę.

Tiesa, 56-erių portugalas netreniruos jokios komandos, o dirbs "Premier" lygos rungtynių ekspertu "Sky Sports" televizijoje. Buvęs "Man Utd" ir "Chelsea" strategas naujose pareigose debiutuos jau sekmadienį, kuomet tarpusavyje susitiks buvusios jo ekipos.

"Anglijos "Premier" lyga man yra ypatingas turnyras, kurį laimėti yra be galo sunku ir tu tiesiog negali atitraukti savo akių nuo rungtynių kiekvieną savaitę.

"Sky Sports" galima vadinti "Premier" lygos namais, todėl man labai malonu prisijungti prie šios komandos bei turėti galimybę padėti žmonėms geriau suprasti, kas įdomaus vyko aikštėje rungtynių metu.

Futbolas yra aistringas žaidimas, kuris fanams reiškia be galo daug. Labai džiaugiuosi, jog būsiu "Premier" lygos dalimi iki tol, kol vėl sugrįšiu prie trenerio darbo", - kalbėjo J. Mourinho.

Tai nebus pirmas kartas, kuomet portugalas užims eksperto vietą televizijoje. Praėjusį sezoną jis kurį laiką dirbo vievoje iš Rusijos televizijų per Čempionų lygos rungtynes.

Įvertinimas: 6 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Tiesto
 Tiesto (Manchester United FC) 08-11 13:28
24 8
Mauras ryškiai laukia kol PSG išmes Tuchelį arba Bayern Kovačą.
Cituoti
Jesus Maria
 Jesus Maria 08-11 17:02
12 12
Mukas nebekliedek. Fosilija jokiu top klubu nedomina, cia tik Man Ure sugebejo pasimaut ant Failed One, kiti tikrai tokiu klaidu nedarys. Vokietijoje Mauras nemegstamas svelniai tariant, o ir Vokietijos top klubai Bayern ir Borrusia, linke totalu futbola demonstruoti, o ne autobusu parkavimu uzsiimt, ten fanai turi svaru zodi ir nieks ju neitikins, kad antifutbolas yra tai ko jiems reikia. Turciu valdomuose klubuose kitas reikalas, kam koks slapimas rez i galva, todel PSG dar kiek imanomas variantas, bet ir to is visiskos desperacijos klube. Va spauda labai teisingai minejo, kad Valencia vos ne geriausias pasiulymas jam butu. Vokietijoj tai tik i kokia Schalke paimtu.
Cituoti
 BAYERN LTU (Bayern Munich FC) 08-11 14:55
4 6
Su trenerio karjera sunkiai kol kas ant ledo pamegino rituli inest taipat nekazka idomu kaip su ekspertu
Cituoti