G. Southgate'as dėl rasizmo prieš Anglijos rinktinės futbolininkus kreipsis į UEFA

2019-03-26 10:14:20 Anglija Gareth Southgate

Anglijos rinktinę pirmąjį Europos čempionato atrankos ciklą užbaigė triuškinančia pergale, tačiau rungtynės Juodkalnijoje neapsiėjo be incidentų.

Anglai pirmieji praleido įvartį, tačiau vėliau Juodkalnijos komandai nedovanojo – įmušė penkis ir šventė pergalę rezultatu 5:1. Po rungtynių socialinėje erdvėje kilo šurmulys dėl Juokalnijos sirgalių, kurie rasistiškomis replikomis įžeidinėjo juodaodžius anglų futbolininkus.

Labiausiai kliuvo Danny Rose'ui, kuris po kelių savo šiurkščių pražangų stadione buvo palydėtas ne tik švilpimais, bet ir rasistiškais šūkiais.

Po rungtynių kalbėjęs Anglijos rinktinės vyriausiasis treneris Garethas Southgate'as pareiškė, kad federacija netoleruos tokio juodkalniečių gerbėjų elgesio ir kreipsis į UEFA.

"Tai yra nepriimtina. Aš girdėjau, kaip po pražangos buvo užgauliojamas Rose'as", – teigė strategas.

"Neturiu abejonių dėl to, kas nutiko. Aš tikrai žinau, ką girdėjau. Mes turime užtikrinti žaidėjus, kad jie gautų užtektinai mūsų palaikymo. Turime pranešti apie tai konkretiems "kanalams", kurie ištirs šį incidentą. 

Daug žmonių girdėjo, kas vyko stadione. Mes toliau turime imtis iniciatyvos savo šalyje ir ir skatinti valdžios institucijas imtis tinkamų veiksmų", – pridūrė G. Southgate'as.

Po rungtynių Raheemas Sterlingas socialiniame tinkle pasidalino įrašu, kuriame vaizdavo, kaip reikia kovoti su šiais žmonėmis.

 

Įvertinimas: 4 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Anal_itik_as 03-26 14:25
14 11
Gyvuliai ir liks gyvuliais, net po 1000 metu isliks tokios dvesenos pasaulyje kaip sitie "fanai"
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 03-26 18:26
2 5
Koks tikslas yra būti rasistu ,kad žmogaus spalvą yra kitokia? Nu konkrečiai dužę tokie fanai .
Cituoti