"France Football": "Real" pateiks beprotišką pasiūlymą už K.Mbappe

Radikalias permainas ekipos sudėtyje planuojanti Madrido "Real" komanda toliau taikosi į Paryžiaus "Saint Germain" ekipos žaidėjus.

Kaip informuoja prancūzų leidinys "France Football", "La Liga" klubas pasiryžęs suploti beprotišką pinigų sumą už Thomaso Tuchelio auklėtinį Kylianą Mbappe.

Anot spaudos, "Real" planuoja siūlyti 278 mln. eurų.

Tai gerokai viršytų dabartinį pasaulio rekordą - 2017 metais PSG komanda nepagailėjo 222 mln. eurų už snaiperį Neymarą.

Šiame "Ligue 1" sezone K.Mbappe per 27 "Ligue 1" rungtynes pelnė 30 įvarčių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Įvertinimas: 2 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 05-08 17:12
26 4
Reikalingas toks žaidėjas Realui, bet toki pinigai..
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 05-08 20:55
8 3
Realas gilioj duobej, o tai ne tas klubas, kurio duobe, trunkancia kelis sezonus, suprastu klubo fanai ir visi futbolo gurmanai. Tad toks pirkinys yra beveik butinas. Bet 278 mln euru yra kosmosas. Galbut, yra pigesniu variantu? Bet kokiu atveju, suprasciau Reala, jei sis investuotu tiek pinigu i viena geriausiu pasaulio futbolinku, kuriam vos 20 metu!
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 05-08 18:29
8 52
Mbappe gerokai pervertintas ir kitas dalykas lenda visokie šūdgandžiai, kad jau susirgo Arrogantnaldo šiukšlės liga. Afrikiečiai kaip visada yra sunkiai suvaldomi ir jiems trūksta disciplinos, vargu ar apsimoka merkti tokias šaibas fermerių lygos žvaigždei. Geriau imti Hazardą, Bernardo Silvą ar dar kažką panašaus stiliaus ir charakterio. Už 278 limonus juos abu pavyktų paimti Jau Barca nusvilo su afrikancu už 140 limonų, negi neužtenka pamokos O šiaip dabar pats laikas imti Dybalą, kaina pasiekusi žemiausią lygį pastaruoju metu, yra nepatenkintas Arrogantnaldo šiukšlės anarchija ir chujoviausiais komandos rezultatais per penkerius metus, pats patraukliausias pirkinys šią vasarą. Paskutinis variantas - Sadio Mane.
Cituoti