Europos grandai pradėjo L.Messi medžioklę

Garsūs Europos klubai ketina pasinaudoti konfliktu "Barcelona" ekipoje.

Kaip buvo pranešta anksčiau, katalonų komandos žaidėjas Lionelis Messi nesutaria su "La Liga" čempionų sporto direktoriumi Ericu Abidaliu, tačiau pastarasis sulaukė vadovybės užtarimo bei išsaugojo savo postą.

Anot ESPN, susiklosčiusi situacija nedelsiant patraukė "Man City" komandos dėmesį, kuri norėtų pasinaudoti po šio sezono įsigaliosiančia galimybe už dyką įsigyti vieną geriausių visų laikų futbolininkų ir ketina jam mokėti 50 mln. svarų sterlingų per sezoną.

Į L.Messi rankas tiesiai ir PSG bei Milano "Inter" klubai. Kaip rašo "Gazzetta Dello Sport", pirmu atveju argentinietis galėtų žaisti kartu su geru bičiuliu Neymaru, o išvykęs į Italiją vėl varžytųsi su Turino "Juventus" lyderiu Cristiano Ronaldo.

Įvertinimas: 19 6
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 ManUTD! 02-06 12:02
31 7
Geriausias tai P.Guardiolos pasisakymas apie L.Messi isvykima ir palyginima,kad bus lygiai taip pat sunku Barcai,kaip ir Realui,isvykus Ronaldo : „Tokio tipo žaidėjai yra labai svarbūs. Kai L.Messi paliks „Barceloną“, jiems reikės laiko prisitaikyti, tai yra neišvengiama. Šie futbolininkai pelno per sezoną po 40 ar 50 įvarčių“,- tikina strategas ir ragina katalonus pradėti ruoštis talismano išvykimui. Spjuvis diziausiam portalo vemalui i snuki. Bet tikriausiai vistiek visi be isimties laiko didziausiu inkaru ane?
Cituoti
 Antanas Petrauskas 02-06 13:43
12 2
Butu lb idomu Messi->Psg, Neymar->Barca, Mbappe->Real per viena vasara
Cituoti
 Gerard 02-06 12:10
17 8
Tikrai būtų ultra super sensacija, jei išeitų iš Barsos. Neįtikėtina. Bet tuo pačiu būtų labai įdomu kaip jam sektųsi kitur. Į PSG būtų beprotybė eiti. Inter mažai realu, nes Seria A ne tas lygis ir tik dėl poros grajų prieš CR7, labai daug ažiotažo nesukels. Va jei pas Guardiola į MC nueitų, jau būtų šis tas. Dėmesys būtų padidintas visus metus.
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 02-06 13:22
9 7
Guardiola bus ismestas jau
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 02-06 11:16
10 8
Pensininkai vel paduxins vaidoshiu ir paims mesi nu negaliu DDD
Cituoti