E. Hazardo prisistatymas Madrido publikai – kitą savaitę

2019-06-08 10:15:27 Eden Hazard Real Madrid C.F.

Penktadienį vakare buvo oficialiai baigtos derybos tarp Madrido "Real" ir Londono "Chelsea" klubų.

Jau ne vienerius metus Ispanijos sostinėje rungtyniauti norėjęs 28-erių metų Edenas Hazardas pagaliau išpildė savo svajonę ir jau kitą savaitę atvyks į naująją komandą.

E. Hazardas su "Real" pasirašys penkerių metų kontraktą. Ispanijos klubui už belgą teko pakloti gana didelius pinigus – be 100 mln. eurų į sandorį taip pat yra įtraukti galimi bonusai už žaidėjo ir ekipos pasiekimus. Įvairių šaltinių teigimu, jie gali siekti dar 30 mln.

E. Hazardo prisijungimas prie "Real" penktadienį vakare sudrebino visą socialinę erdvę. Madrido "Real" savo "Twitter" paskyroje sulaukė net 250 tūkst. "love" paspaudimų.

Didžiulis ažiotažas turėtų kilti ir belgui atvykus į Madridą. Oficialiame pranešime skelbiama, kad E. Hazardas "Santiago Bernabeu" stadione bus pristatytas birželio 13 dieną.

Jis iš pradžių trumpai pristatys klubo darbuotojams ir žurnalistams, o vėliau padės ir pirmuosius žingsnius "Bernabeu" stadione. Tikimasi, kad jis bus užpildytas bent 40 tūkst žiūrovų.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Napalys
Napalys (Real Madrid C.F., Vokietija) 06-08 11:10
7 1
Socialiniuose tinkluose vakar jau plito nuotraukos, kad parduodamos Hazard maikutės oficialiuose RM parduotuvėse.... su 7 numeriu..
Cituoti
 Bau Darius 06-09 02:32
1 0
Hazardas turetu rodyt klase, gera zaideja pasieme
Cituoti