"Bayern" fanus įsiutinęs N. Kovačas nuomonės nekeičia: "Eintracht" turi išskirtinį fanų palaikymą"

Niko Kovačas neatsiėmė savo žodžių dėl to, kad Frankfurto "Eintracht" klubas turi fantastiškiausią fanų grupę ir atmosferą stadione.

Tokie stratego žodžiai įsiutino Miuncheno "Bayern" gerbėjus, tačiau prieš dvikovą su "Eintracht" surengtoje spaudos konferencijoje jis dar kartą pakartojo tai, ką sakė po paskutinių rungtynių.

"Aš stebėjau jų Europos lygos atrankos rungtynes sezono pradžioje – pamačiau įspūdingą choreografiją ir man tai paliko didžiulį įspūdį", – kalbėjo N. Kovačas, dvejus metus dirigavęs "Eintracht" komandai.

"Žinoma, mes taip pat turime puikius fanus. Tai pajaučiau praėjusį sezoną, ypatingai paskutinėse rungtynėse prieš "Eintracht" ir taurės finale, kai buvo skanduojamas mano vardas.

Žinau, kokie svarbūs yra fanai mūsų klubui. Aš tikrai nesakiau, kad mes turime prastą palaikymą – mūsų fanai taip pat yra puikūs. Visgi, kai kalbame apie bendrą vaizdą, "Eintracht" turi didžiulę ir išskirtinę atmosferą savo stadione. Jie išsiskiria iš visų kitų "Bundesliga" klubų.

Aš nepakeisiu savęs ir savo charakterio. Tiesą pasakius, tokiame amžiuje nėra prasmės to daryti", – savo tiesą įrodinėjo N. Kovačas.

Įvertinimas: 10 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 11-01 17:27
2 6
Su vis pagarba jam, bet akivaizdu kad jis nemoka kalbėti konferencijoj, ko nereikia tą pasako
Cituoti