Apsiašarojęs G. Pique: jei esu problematiškas - galiu pasitraukti iš rinktinės

2017-10-02 07:00:07 Gerard Pique La Liga FC Barcelona

Ispanijos ir Katalonijos situacija tampa labai aštri ir sudėtinga. Katalonai nori atsiskirti nuo Ispanijos ir todėl šalyje buvo pradėtas referendumas.

„Barcelona“ ekipos ir Ispanijos rinktinės gynėjas Gerardas Pique pritarė Katalonijos referendumui, tačiau dėl to sulaukė prieštaringos reakcijos.

Apsiašarojęs futbolininkas pareiškė, kad jeigu jis kelia problemų, jis gali pasiaukoti ir pasitraukti iš rinktinės. Tiesa, futbolininkas ir taip planuoja baigti karjerą Ispanijos rinktinėje po 2018-ųjų pasaulio čempionato

„Jei kuriems nors Ispanijos futbolo asociacijos direktoriams galiu sukelti problemų ir nervinti nacionalinę komandą, tada esu pasiruošęs iš jos pasitraukti“, - rėžė G. Pique.

„Barcelona“ ekipos rungtynėse „Camp Nou“ stadionas buvo tuščias. Dėl agresyvaus elgesio prie stadiono, „Camp Nou“ durys buvo uždarytos.

„Aš didžiuojuosi Katalonijos žmonėmis. Tačiau tai buvo viena blogiausių patirčių mano gyvenime“, - pilnomis akimis ašarų kalbėjo futbolininkas.

Įvertinimas: 9 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 10-02 08:38
20 1
Kraupu kas ten vyksta...
Cituoti
gud 10-02 10:42
13 4
Bene vienintelis kartas, kai palaikau Shakira. Dabartinė situacija yra gėdinga. Kelias buvo vienas, leisti referendumą, po tarkim 6 mėnesių, per tą laiką turėt gerą kampaniją ale "kartu mes stipresni" ir turėt rezultatą 60/40 70/30 prieš/už nepriklausomybę. Ir uždaryti šitą klausimą dar bent 15-20čiai metų. O dabartinis scenarijus yra gėda, ypatinga gėda Ispanijos valdžiai, gėda demokratijai, gėda visai ES.
Cituoti
Myliu_Futbola
 Myliu_Futbola (FC Barcelona, Brazilija) 10-02 17:39
6 2
Mane labiausiai piktinta, kad demokratija taikoma isskirtinai, demokratines salys skelbia demokratija ten kur joms naudinga, pripazindamos Kosovo, buvusiu Jugoslavijos respubliku teise i laisve, Pietu Sudano. O Katalonija negali turėti laisves, nes tai nera EU biurokratam naudinga. Tai gedingas poelgis, remiantis sena Ispanijos okupacine konstitucija, kuria laikas keisti, o ne ja remtis. Gaila, kad tyli mus Gerb. Prezidentė, kovotoja už laisve. Kad tyli užsienio reikalu ministras. Apgailetini dvibubi standartai
Cituoti
Myliu_Futbola
 Myliu_Futbola (FC Barcelona, Brazilija) 10-02 10:08
7 3
Komanda padeties ikaite, kaip ir franco laikais... tikiuosi visos nesamones ju neisbalansuos ir neprades barstyti tasku...
Cituoti
Myliu_Futbola
 Myliu_Futbola (FC Barcelona, Brazilija) 10-02 18:01
4 1
Jaigu ka tai nedarbas ir skolos atsirado regione butent del ispanijos ekonomines krizes ir butent todel katalonam ir truko kantrybe... nu nieko kaip nors demesys i kelia, todel ir kencia rasyba
Cituoti