A lygos sezoną čempionai pradėjo pergalingai

2018-02-24 15:14:32 A lyga FK Sūduva FC Stumbras

Marijampolės „Sūduva“ paneigė ankstesnių sezonų tendencijas ir pirmame namų mače iškovojo pergalę, 1-ajame ture 2:0 (0:0) įveikdama Kauno „Stumbrą“.
 
Šeimininkų starto vienuolikėje pasirodė net 10 praėjusio sezono žaidėjų, vieninteliu Lietuvos čempionato debiutantu, mačą pradėjusiu nuo pat pirmo teisėjo švilpuko, buvo saugas iš Senegalo Alassane N'Diaye. Savo ruožtu kauniečių ekipoje tokiu buvo taip pat tik vienas futbolininkas – Kuagica Davidas, kadangi Lukas Čerkauskas į Laikinosios sostinės klubą grįžo po pertraukos.
 
Panašu, kad „Stumbro“ vartininkui Rodrigo Josviaki „Arvi“ arenos maniežas nėra pati maloniausia vieta žaisti. Vartų sargas iš Brazilijos, žaidęs neužtikrintai Supertaurės mače, nepatikimai atrodė ir pirmame kėlinyje, dažnai neapdairiai palikdamas savo poziciją ir vertęs papildomai dirbti savo komandos gynėjus.
 
Sykį vartininkui nesėkmingai išmušus kamuolį, Andro Švljuga jį buvo benukreipiąs į tuščius vartus, tačiau kamuolio skriejo trajektorijoje buvęs „Stumbro“ žaidėjas apsigynė ir išgelbėjo komandą nuo pirmo įvarčio. Per pirmas 45 minutes marijampoliečiai turėjo kelias dėkingas, tačiau jų įvarčiais nepavertė.
 
Visgi tą pavyko padaryti gana greitai po pertraukos – 57-ąją minutę. Po perdavimo iš krašto pirmą šio sezono Lietuvos čempionato įvartį smūgiu iš kelių metrų pelnė puolėjas Karolis Laukžemis. Kiek vėliau kauniečiai surengė porą aštresnių atakų, bet mačo kontrolę turėję šeimininkai 80-ąją minutę galutinai įtvirtino pergalę.
 
Po keitimo aikštėje pasirodęs čilietis Gersonas Acevedo savo debiutiniame A lygos mače parodė aukštą meistriškumą, iš už baudos gražiu smūgiu pasiųsdamas kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Titulą ginantys čempionai užtikrintai baigė susitikimą ir antrą kartą šiemet įveikė „Stumbrą“.

Įvertinimas: 4 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Azza
Azza (Club Atletico de Madrid S.A.D. , Prancūzija) 02-24 15:51
9 2
*Netruks bl8t
Cituoti
Azza
Azza (Club Atletico de Madrid S.A.D. , Prancūzija) 02-24 15:51
7 5
Normaliai juda Suduva, siemet intrigos tikrai nebus
Cituoti