11 m. baudinio norėjęs U. Emery: "Nenusipelnėme pralaimėjimo"

Londono "Arsenal" komanda pirmadienį vakare patyrė antrąją nesėkme Anglijos "Premier" lygoje.

Unai Emery treniruojama komanda neišlaikė "Sheffield United" komandos egzamino – nesėkmė minimaliu skirtumu. Po pralaimėjimo "Arsenal" nukrito į penktąją poziciją.

"Kanonierių" strategas po rungtynių pripažino, kad komanda nesužaidė pagal savo galimybes, tačiau ji taip pat nebuvo verta pralaimėjimo.

"Nenusipelnėme šio pralaimėjimo. Pirmajame kėlinyje kėlėme daug kampinių, tačiau po standartinės situacijos įmušėme ne mes, o varžovai – jei pasižymėjo savo pirmuoju bandymu", – tvirtino U. Emery.

"Daugiau atakavome, turėjome daug šansų, tačiau niekaip nepavyko pasižymėti. Nusipelnėme daugiau iš šių rungtynių, nors, žinoma, praleidus įvartį prieš komandą, kuri šiame sezone demonstruoja geriausią gynybą visoje lygoje, sunku grįžti į rungtynes.

Mes bandėme, nesustojome ir antrajame kėlinyje turėjome tris geras galimybes pasižymėti. Šiose rungtynėse buvo du esminiai epizodai – jų įvartis ir momentas, kai prieš Sokratį nebuvo skirtas akivaizdus 11 m. baudinys", – pridūrė strategas.

Įvertinimas: 2 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


dannas
 dannas (Arsenal FC, Vokietija) 10-22 12:57
16 1
Man tik baisu darosi, kad sita impotentiska zaidima dar beveik du metus reiks kentet. O kai neprates sutarties su juo, tai speju prades guostis, kad pritruko laiko pertvarkyt komanda kolkas labai sekmingai taip pertvarko komanda, kad man apskritai, digsta noras ziureti futbola.
Cituoti
 Quantooo (Arsenal FC, Swansea City A.F.C.) 10-22 15:27
7 0
Tai kad Shefieldas dominavo rol kol imuse ivarti... Po to aisku zinodami, kad sugeba neblogai gintis atsitrauke ir leido Arsenalui savo pusej pastumdyt kamuoli... Nei vienas Arsenalo fanas negali suprast jo sudeties pasirinkimo.... Puse geriausiu sedi ant suolo arba isvis neregistruojami.... Kaip jaustis tokiam kaip Toreirai, kai jis geriausias DM komandoj, gauna pastoviai MOTM zaisdamas toj pozicijoj, bet siame sezone net negauna progu...
Cituoti
 ajaxmen (AFC Ajax, Nyderlandai) 10-22 12:27
10 3
Nusipelnete didesnio pralaimejimo. Apgailetinos Arsenal varzybos.
Cituoti
Rulez (Tottenham Hotspur FC, Šiaurės Korėja) 10-22 14:40
2 1
" Pirmajame kėlinyje kėlėme daug kampinių," kad apie pirmo kėlinio vidurį buvo 5-1 pagal kampinius Sheffieldo naudai
Cituoti