Žingsnis po žingsnio link "Primera" titulo: "Barca" namuose palaužė "Sevilla" (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse baigėsi 26-asis turas, kuriame buvo sužaistos paskutinės keturios rungtynės.

"Camp Nou" stadione šalies čempionai "Barcelona" futbolininkai susigrūmė su "Sevilla". Svečiai iš Andalūzijos pirmavo, tačiau nesustabdomai rungtyniaujantys katalonai po atkaklios kovos šventė pergalę.

20-ąją minutę svečius į priekį išvedė tikslus Vitolo smūgis. Luiso Enrique auklėtiniai nepasimetė ir 31-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai nuostabų baudos smūgį realizavo geriausias pasaulio futbolininkas Lionelis Messi.

Antrojo kėlinio pradžia šiame susitikime tapo lemtinga. 48-ąją minutę nuostabiai sužaidęs katalonų puolimo duetas sukūrė puikią progą gynėjui Gerardui Pique, kuriam liko tik kamuolį pasiųsti į varžovų ginamų vartų tinklą.

66 taškus savo sąskaitoje turinti "Barcelona" nuo artimiausių persekiotojų turi 8 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse po dviejų pergalių iš eilės "Valencia" patyrė triuškinantį pralaimėjimą prieš Bilbao "Athletic", o už Madrido "Real" nugaros esanti "Villarreal" tokiu pačiu rezultatu šventė pergalę prieš "Levante".

Taip pat pergalę, tačiau kiek kuklesnę iškovojo "Granada" futbolininkai, minimaliu skirtumu nukovę La Korunjos "Deportivo".

"Barcelona" 2 - 1 "Sevilla"
20' [0 - 1] Vitolo
31' [1 - 1] L. Messi
48' [2 - 1] G. Pique

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8328793" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Villarreal" 3 - 0 "Levante"
12' [1 - 0] L. Baptistao
30' [2 - 0] S. Castillejo
48' [3 - 0] Adrian
56' D. Navarro ("Levante") pašalintas iš aikštės

"Valencia" 0 - 3 "Athletic Bilbao"
73' [0 - 1] Merino
77' [0 - 2] I. Muniain
80' [0 - 3] A. Aduriz

"Deportivo" 0 - 1 "Granada"
24' [0 - 1] Y. El Arabi (11 m. baudinys)
90' G. Lux ("Deportivo") pašalintas iš aikštės