"Žalgiris" pralaimėjo draugiškas varžybas Anglijos klubui © Eurofootball.lt
Pasinaudojęs trumpa pertrauka A lygoje, Vilniaus „Žalgiris“ surengė trumpą treniruočių stovyklą Rygoje ir ketvirtadienį žaidė draugiškas varžybas su naujajam sezonui besirengiančiu Anglijos klubu „Bristol City“.

Bristolio miesto ekipa šį pavasarį iš „League One“ pakilo į „Championship“ – antrąjį pagal pajėgumą Anglijos futbolo divizioną.

Abi komandos šiose rungtynėse nemažai eksperimentavo. Nepaisant to, britai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 3-0, taip pabaigdami savo stovyklą Latvijoje.

Pirmajame kėlinyje „Bristol“ gretose po kampinio pasižymėjo Cole‘as Skuse‘as. Po pertraukos žalgiriečiai turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau vartininkas Adriano Basso atrėmė mūsiškių smūgį nuo 11 metrų žymės.

Netrukus „Bristol“ savo pranašumą įtvirtino dviem Jennisono Myrie – Williamso įvarčiais ir šventė įtikinamą pergalę.

Po rungtynių Anglijos klubo treneris Gary Johnsonas kalbėjo: „Pasirodėme gerai, rungtyniavome solidžiai. „Žalgiris“ iš tiesų yra gera komanda, tačiau šiandieną mes juos pranokome“.