Žalgirietis D.Romanovskis apgailestavo dėl teisėjų sprendimų

Lietuvos U-21 rinktinė po triuškinamo pralaimėjimo Danijoje netruko surasti motyvacijos šaltinį ir padaryti atitinkamas išvadas. Mūsiškiai Gargžduose metė rimtą iššūkį bendraamžiams iš Lenkijos, tačiau po dviejų nesėkmingų vartininko žaidimo epizodų turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Lietuvos ekipos strategas Caritas Falchas pasirinko kiek labiau gynybinį išsidėstymą, tad vienas iš pavojingiausių ginklų puolime – žalgirietis Danielis Romanovskis – į kovą stojo tik antrame kėlinyje, siekiant pagyvinti komandos žaidimą lenkų aikštės pusėje. Visgi antrame kėlinyje teisėjas iš Graikijos Stavros Mantalos neskyrė baudinio, kai baudos aikštelėje varžovas pažeidė taisykles prieš Justą Lasicką, o 62-ąją minutę iš labai aštraus kampo praleistas įvartis dar labiau išmušė lietuvius iš vėžių.

„Po rungtynių su danais buvo labai sunkių minčių, bet žaidėme namuose, norėjome nugalėti ir gerai pasirodyti prieš savo žiūrovus. Lenkai yra vieni iš šios grupės lyderių, tad treneriai pasirinko labiau gynybinę sudėtį. Turbūt toks ir buvo sumanymas – turėjau po keitimo įnešti daugiau energijos puolime. Varžovai jau sužaidė porą rungtynių ir visą laiką keitėsi jų išsidėstymas. Buvo labai sunku nuspėti, kokia taktika jie žais, buvome nežinomybėje. Kita vertus, mes patys ruošėmės atsakingai ir žinojome, kaip turime prieš juos žaisti. Gaila, kad praleidome du apmaudžius įvarčius, tad teko pripažinti pralaimėjimą. Jautėsi, kad teisėjai truputį patraukdavo lenkus ir nesušvilpdavo prieš mus visų pražangų“, – po dvikovos Gargžduose pasakojo vieną įvartį šiame atrankos cikle jau pelnęs žalgirietis.

Kitas rungtynes Lietuvos U-21 rinktinė lapkričio 14-ąją dieną išvykoje sužais su Gruzijos futbolininkais. Pastarieji kol kas pralaimėjo visas trejas 3-iosios Europos čempionato atrankos grupės rungtynes, tarp jų ir paskutinę dvikovą Farerų saloms rezultatu 1:3.

Mūsiškiai po trejų rungtynių turi 3 taškus ir tarp šešių komandų užima ketvirtą poziciją, lenkdami 2 taškus turinčius suomius ir be taškų liekančius gruzinus.