Y. Carrasco bei N. Gaitano debiutas Kinijoje pažymėtas įspūdingu pralaimėjimu (VIDEO)

Prieš kelias dienas futbolo pasaulį savo persikėlimu į Kiniją nustebinęs Madrido "Atletico" duetas Yannickas Carrasco bei Nico Gaitanas jau debiutavo Daliano "Yifang" klube.

Tiesa, pirmasis jų mačas buvo katastrofiškai nesėkmingas, o nuo brazilų vedamo uraganinio varžovų puolimo neišgelbėjo nė Jose Fonte.

"Yifang" futbolininkai net 8-0 nusileido Šanchajaus "SIPG", kurio gretose hat-tricką pelnė "Premier" lygos sirgaliams puikiai pažįstamas Oscaras. Dar vieną tikslų smūgį taip pat pridėjo Hulkas.

Oscaras pirmąjį mačo įvartį pelnė jau pirmąją minutę bei "SIPG" persvarą padvigubino antrojo kėlinio viduryje. Hulkas 37-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Po pertraukos dubliu po dviejų Oscaro perdavimų pasižymėti pavyko Wu Lei, o pats saugas iš Brazilijos trečiąjį įvartį įmušė 75-ąją minutę. Galiausiai varžovų agoniją pratęsė tas pats Wu Lei ir Lu Wenjunas.

Šio įspūdingo pralaimėjimo metu tiek Carrasco, tiek Gaitanas žaidė visas 90 minučių, kuomet Fonte teko pakeisti antrojo kėlinio pabaigoje.

Susitikimo įvarčiai:

<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/UVJTygcZcLg" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>