Vokietijos „Der Klassiker“ – triuškinama Miuncheno „Bayern“ pergalė © "Scanpix" nuotr.

Vokietijos „Der Klassiker“ – triuškinama Miuncheno „Bayern“ pergalė rezultatu 4:0 prieš Dortmundo „Borussia“ klubą.

Pirmajame kėlinyje vos 4-ąją minutę po kampinio krito 1-asis šių rungtynių įvartis, kuomet galva kamuolį į vartus pasiuntė Miuncheno „Bayern“ gynėjas Dayotas Upamecano. Praėjus vos 5-erioms minutėms, svečiai padvigubino rezultatą, o įvartį įmušė šią vasarą į daugkartinius Vokietijos čempionus persikėlęs Harry Kane‘as, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Leroy‘us Sane. Per likusią kėlinio dalį Dortmundo „Borussia“ atliko viso labo vieną pavojingą smūgį, tačiau Donyellis Malenas nukreipė kamuolį virš vartų ir nepasinaudojo proga sušvelninti rezultatą.

Antrajame kėlinyje BVB turėjo keletą neblogų galimybių pasižymėti, tačiau klubo neabejotina legenda Marco Reusas nesugebėjo jomis pasinaudoti. Tuo tarpu bavarai nusprendė nesismulkinti ir 72–ąją minutę Harry Kane‘as, sulaukęs gero Kingsley Comano perdavimo, įmušė 3–ąjį Miuncheno „Bayern“ klubo įvartį. Galiausiai 3–ąją pridėto laiko minutę anglas pasižymėjo „hat-tricku“ ir tai puolėjui buvo net 3–asis „hat-trickas“ per viso labo 10 Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynių. Harry Kane‘ui tai buvo 15–asis įvartis šiose pirmenybėse.

„Koln“ 1:1 „Augsburg“

„Freiburg“ 3:3 „B.Monchengladbach“

„Hoffenheim“ 2:3 „Bayer“

„Mainz“ 2:0 „RB Leipzig“

„Union“ 0:3 „Eintracht“