Vokietijoje  – dar vienas sensacingas „Bayern“ pralaimėjimas ir fenomenalus Lėverkuzeno „Bayer“ © AP nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate Mincheno „Bayern“ klubas svečiuose, rezultatu 2:3, nusileido „Heidenheim“.

Bavarus 38-ąją minutę į priekį išvedė Harry Kane‘as. 45-ąją minutę rezultatą padvigubino Serge‘as Gnabry.

50-ąją minutę rezultatą sušvelnino Kevinas Sessa. 51-ąją minutę Timas Kleindienstas išlygino rezultatą, o 79-ąją minutę šis puolėjas pasižymėjo dubliu ir išplėšė „Heidenheim“ ekipai pergalę.

Keinas nesa nelaimes?

Atrodytų taip :) bet Bayern apskirtai jau keli metai buksuoja. Pernai gi pati Bavaria atidavė paskutiniame ture taurę, o šiemet Bayer tiesiog fenomenalūs, tai nereikia ne Bayern pagalbos.