Vokiečių tankas sutraiškė bejėgę Argentiną © Eurofootball.lt
Vokietija tęsia įspūdingą pasirodymą pasaulio čempionate. Aštuntfinalyje sutriuškinusi Angliją, šeštadienį ketvirtfinalyje Joachimo Lowo vadovaujama ekipa net 4-0 patiesė vieną čempionato favoričių Argentiną.

Jauna ir ambicinga vokiečių komanda neleido suabejoti savo pranašumu ir dominavo nuo pat pradžių. Pirmasis įvartis krito sužaidus vos kelias minutes, kai po baudos smūgio pabėgęs nuo gynėjo kamuolį į tinklą ketvirtą kartą šiame čempionate pasiuntė Thomasas Mulleris.

Miroslavas Klose galėjo kiek vėliau padvigubinti skirtumą, bet iš maždaug 11 metrų mušė virš vartų.

Savo klaidą Miuncheno "Bayern" klube praėjusį sezoną nežibėjęs puolėjas ištaisė 67 minutę, kai po puikaus Lukaso Podolskio perdavimo pelnė įvartį iš kelių metrų.

Argentiniečiai tarytum ir ieškojo spragų Vokietijos vienuolikės gynyboje, tačiau jų rasti praktiškai nesugebėjo ir dažniau be vietos blaškėsi aikštėje.

Nebuvo labai netikėta, kai 74 minutę Bastianas Schweinsnteigeris lyg vaikus suklaidino tris argentiniečius gynėjus bei vartininką Romero ir atidavė kamuolį Arne Friedrichui, kuris iš arti trečią kartą nukreipė jį į vartus.

Diego Maradonos komanda ne tik nepelnė paguodos įvarčio, tačiau ir praleido ketvirtąjį - 89 minutę jį pelnė Klose.

Pusfinalyje Vokietija kausis su Ispanijos ir Paragvajaus mačo laimėtoju.

Argentina 0 - 4 Vokietija
3' [0 - 1] Thomas Muller
68' [0 - 2] Miroslav Klose
74' [0 - 3] Arne Friedrich
89' [0 - 4] Miroslav Klose