"Vilnius" nugalėjo baltarusių klubą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Turkijoje FC "Vilnius" komanda išbandė jėgas su Baltarusijos klubu Vitebsko "Lokomotiv". Sostinės ekipa kaimyninės šalies klubą nugalėjo rezultatu 3-0.

Kaip praneša oficiali klubo svetainė, "Vilnius" turėjo žaisti su Baltarusijos čempionu Borisivo "BATE", tačiau dėl neaiškių priežaščių pastarieji varžovu pasirinko Trnavos "Spartak" ekipą iš Slovakijos.

Vilniečiai savo ruožtu susitarė žaisti su 6-ą vietą Baltarusijos čempionate praėjusiais metais užėmusiu Vitebsko "Lokomotiv" klubo. Rungtynių pradžioje Lietuvos ekipos persvara buvo akivaizdi ir jau pirmo kėlinio 30 minutę rezultatas buvo 3-0.

Vilniečiams įvarčius pelnė puolėjas Aivaras Laurišas ir saugai Andresonas bei Vytautas Lukša.

Kaip teigia "Vilniaus" svetainė, komandos kapitonas Aivaras Laurišas per šias varžybas patyrė rimtą kelio traumą. Tiksli diagnozė paaiškės pirmadienį po nuodugnios medikų apžiūros.