"Vėtra" stovyklą Turkijoje baigė sutriuškindama "Torpedo" © Eurofootball.lt
Paskutinėse draugiškose rungtynėse Turkijoje stovyklaujanti Vilniaus "Vėtra" susitiko su praėjusiais metais aukščiausioje Rusijos lygoje rungtyniavusiu Maskvos "Torpedo" klubu ir sutriuškino varžovus rezultatu 4-1.

"%c00123" 4 - 1 "%c00112"
33' [1 - 0] Julius Raliukonis
36' [2 - 0] Nerijus Sasnauskas
45' [3 - 0] Dejan Milosheski
51' [4 - 0] Julius Raliukonis
53' [4 - 1] Sergiy Budylin

44' Dmitriy Borodin ("Torpedo") pašalintas iš aikštės

"Vėtra": V.Žutautas; Sasnauskas, Raliukonis, A.Jankauskas, Pedro, Panka, Butrimavičius, Milošeski, Božinovski, Severino (70' Juška), V.Stankevičius.

Kaip praneša oficiali klubo svetainė, "Vėtra" aktyviai pradėjo susitikimą ir jau pačioje mačo pradžioje galėjo ne kartą nuginkluoti varžovų vartininką, tačiau neišnaudojo puikių progų.

Vis dėlto įvarčiai į "Torpedo" vartus pasipylė pirmo kėlinio paskutinį ketvirtį. "Vėtra" į priekį išsiveržė 33 minutę po komandos kapitono Juliaus Raliukonio įvarčio, dar po trijų persvarą tolimu tiksliu smūgiu po trijų minučių padidino Nerijus Sasnauskas.

Prieš pat pertrauką iš aikštės dar buvo pašalintas maskviečių vartininkas Dmitrijus Borodinas ir rezultatas tapo triuškinantis po Dejano Milošeskio baudos smūgio.

Antro kėlinio pradžioje kiekybinę persvarą įgijusi "Vėtra" dar padidino savo pranašumą - po kampinio, antrą kartą pasižymėjo Julius Raliukonis.

"Torpedo" ekipai skirtumą pavyko sušvelninti 53 minutę - vienintelis įvartis į vilniečių vartus krito po Sergejaus Budylino smūgio.

Per likusi laiką nė vienai komandai nepavyko pasižymėti ir "Vėtra" stovyklą Turkijoje baigė triuškinančia pergale 4-1.