"Vėtra" ir "Skonto" sužaidė lygiosiomis © Eurofootball.lt
Vienintelis Baltijos lygos mačas vyko sekmadienį. Vilniaus "Sportimos" manieže "Vėtra" susitiko su Rygos "Skonto" klubu, tačiau nepaisant turėtos iniciatyvos turėjo tenkintis lygiosiomis 1-1. Anksčiau planuotas mačas tarp Daugpilio "Dinaburg" ir "Kauno" neįvyko dėl Latvijos klubo pašalinimo iš lygos.

"Vėtra" 1 - 1 "Skonto"
20' [0 - 1] Aleksejs Višnakovs
70' [1 - 1] Vitalis Stankevičius

“Vėtros” sudėtis: Vaidas Žutautas, Nerijus Sasnauskas, Andrius Skerla, Julius Raliukonis, Algis Jankauskas, Henrique Pedro, Mindaugas Panka, Gediminas Butrimavičius, Bobi Božinovski (52' Vitalis Stankevičius), Dejan Milošeski, Severino Lima (87' Maksut Azizi)

Susitikimas „Vėtros“ atakomis ir jau trečią minutę „Skonto“ vartininkas Pavelas Doroševas turėjo gelbėti savo komandą po Lima Severino smūgio. Pirmosiomis mačo minutėmis „Vėtra“ kėlė keletą kampinių, iš toli smūgiuoti bandė Gediminas Butrimavičius, Mindaugas Panka, Dejanas Milošeskis.

Tačiau 20 minutę į priekį išsiveržė iki tol galimybių įmušti neturėję svečiai iš Latvijos – „Vėtros“ gynėjas Pedro netiksliai perdavė kamuolį ir tuo pasinaudojęs Aleksejus Višnakovas iš toli pasiuntė kamuolį į viršutinį šeimininkų vartų kampą. Vėliau „Skonto“ pavojingai atakavo po standartinių padėčių, o „Vėtra“ rimtesnių progų neturėjo ir pirmasis kėlinys baigėsi Rygos klubui pirmaujant rezultatu 1-0.

Antrąjį sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie surengė pavojingą kontrataką, bet vartininkas Vaidas Žutautas sužaidė patikimai ir likvidavo pavojų. Po šio epizodo „Vėtra“ ėmė visiškai dominuoti aikštėje ir kūrė pavojingas atakas vieną po kitos.

52 minutę Dejanui Milošeskiui atlikus baudos smūgį kamuolys atšokęs nuo sienelęs pataikė į „Skonto“ vartų virpstą, netrukus svečių vartininkui Pavelui Doroševui pavyko atmušti Nerijaus Sasnausko smūgį, o „Vėtrai“ surengus greitą išpuolį gavęs po keitimo į aikštę išbėgusio Vitalio Stankevičiaus perdavimą šalia vartų smūgiavo D.Milošeskis.

Kėlinio viduryje „Skonto“ vartų sargas dar du kartus atrėmė Nerijaus Sasnausko bandymus, ir 70 minutę „Vėtra“ pagaliau išlygino rezultatą – po kampinio kamuolys atšoko V.Stankevičiui ir šis stipriu smūgiu iš maždaug 13 metrų pelnė įvartį.

„Vėtros“ atakoms tęsiantis iš toli laimę pabandė V.Stankevičius, D.Milošeskis, o 83 minutę po Pedro perdavimo iš krašto V.Stankevičius smūgiu galva antrą kartą sudrebino „Skonto“ vartų virpstą. Po kelių akimirkų nuo „Skonto“ atakos teko apsiginti ir V.Žutautui, dar po poros minučių G.Butrimavičiaus perduotą ir rikošetu atšokusį kamuolį atrėmė P.Doroševas, tačiau rezultatas nepasikeitė.

„Vėtra“ sužaidė lygiosiomis su „Skonto“ ir surinkusi 4 taškus Baltijos lygos D grupėje dalinasi 1-2 vietas.