Vėlyvas R. Firmino įvartis išsaugojo teorines „Liverpool“ viltis kovoje dėl vietos Čempionų lygoje © „Reuters“ nuotr.

„Liverpool“ klubo viltis žengti į kito sezono UEFA Čempionų lygą – dar labiau sumažėjo.

Šeštadienį Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Aston Villa“.

Svečiai į priekį galėjo išsiveržti jau 22-ąją minutę, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Ollie Watkinsas.

Vis tik vos po penkių minučių „Aston Villa“ galiausiai pasiekė savo įvartį, kai pasižymėjo Jacobas Ramsey.

55-ąją minutę atrodė, kad Cody Gakpo rezultatą išlygins, tačiau jo pasiektas įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Pralaimėjimas šiame mače būtų galutinai palaidojęs „Liverpool“ šansus kovoje dėl vietos Čempionų lygoje, tačiau 90-ąją minutę rezultatą vis tik išlygino Roberto Firmino.

Tiesa, net ir šis taškas Liverpulio ekipai palieka tik labai teorines viltis pakovoti dėl vietos ketvertuke, kadangi „Manchester United“ ir „Newcastle United“ komandoms per likusias dvejas rungtynes užtenka iškovoti po tašką.

„Fulham“ 2:2 „Crystal Palace“

„Wolves“ 1:1 „Everton“