"Valencia" prarado taškus namuose © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijoje buvo sužaistos dvejos dešimtojo turo rungtynės. Įtikinamą pergalę namuose iškovojo Madrido "Atletico", 3-1 įveikęs "Villarreal", tuo tarpu dvikova tarp "Valencia" ir Bilbao "Athletic" baigėsi netikėtomis lygiosiomis.

Madride vykusiose rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai po klaidos gynyboje Juano Romano Riquelme baudos smūgį galva į vartus nukreipė gynėjas Fabrizio Fuentes.

Tačiau pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą centro gynėjas Ze Castro smūgiu galva išlygino rezultatą, o jau per pridėtinį pirmojo kėlinio laiką Fernando Torresas baudos aikštelėje buvo pargriautas Pascalio Cygano ir puolėjas pats sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį.

Jaunasis Argentinos talentas įtvirtino "Atletico" pergalę antrojo kėlinio viduryje, kai pasižymėjo iš maždaug 15 metrų, o "Villarreal" rungtynes baigė dešimtyje, kai iš aikštės už pražangą prieš Giourką Seitaridį išvarytas buvo buvęs "Atletico" puolėjas Jose Mari.

Puolėjo Fernando Llorente įvartis galva pačioje rungtynių pabaigoje nutraukė "Valencia" šimtaprocentinę pergalių seriją "Mestalla" stadione ir sudavė smarkų smūgį komandai kovoje dėl pirmos vietos.

Traumų išretinta "Valencia" buvo pranašesnė už savo varžovus beveik visas rungtynes ir pirmavo, kai pirmojo kėlinio pabaigoje penktą įvartį šiame sezone Ispanijos čempionate įmušė Fernando Morientesas, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje jaunasis F.Llorente išplėšė labai svarbų tašką svečiams.

Statistika

"Valencia" 1 - 1 "Athletic Bilbao"
44` [1 - 0] Fernando Morientes
90` [1 - 1] Fernando Llorente

Madrido "Atletico" 3 - 1 "Villarreal"
14` [0 - 1] Fabrizio Fuentes
37` [1 - 1] Ze Castro
45` [2 - 1] Fernando Torres
63` [3 - 1] Sergio Aguero