"Valencia" pergalė Ispanijos Karaliaus Taurės turnyre © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą Ispanijos Karaliaus Taurės (Copa del Rey) turnyre vyko dvejos ketvirtfinalio rungtynės.

Nelengvą pergalę namuose iškovojo "Valencia" ekipa, kuri tik mačo pabaigoje 3-2 įveikė "Sevilla". Šeimininkai į priekį išsiveržė jau pačioje pradžioje, kai pasižymėjo puolėjas Davidas Villa.

Tik prasidėjus antram kėliniui rezultatas tapo lygus, mat įvartį pelnė svečių puolėjas Luisas Fabiano. Bet "Valencia" nesėkmės tuom dar nesibaigė, nes 67 minutę Alberto Correira jau išvedė "Sevilla" į priekį.

Vis dėlto šeimininkai prieš savus žiūrovus nebuvo linkę nusileisti ir dėka Rubeno Barajos ir Juano Manuelio Matos įvarčių laimėjo mačą, rezultatu 3-2. Atsakomosios rungtynės, kurios vyks po savaitės, jau bus žaidžiamos Sevilijoje.

Kitame dienos susitikime tarp nesutaikomų dviejų Barselonos komandų - "Espanyol" ir "Barcelona" - užfiksuotos nulinės lygiosios. Kita komandų akistata bus po savaitės, bet jau Camp Nou stadione.

"Valencia" 3 - 2 "Sevilla"
5' [1 - 0] David Villa
52' [1 - 1] Luis Fabiano
67' [1 - 2] Alberto Correira
84' [2 - 2] Ruben Baraja
86' [3 - 2] Juan Manuel Mata

"Espanyol" 0-0 "Barcelona"