V. Venslovaitienės jubiliejaus proga – Vilniaus „Žalgirio“ pergalė kontrolinėse rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“ © Elvio Zaldario nuotr.

Trečiose kontrolinėse rungtynėse „Žalgiris“ namuose po dviejų įvarčių antrajame kėlinyje įveikė (2:0) „Kauno Žalgirį“.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame įvarčius tolimais smūgiais pelnė Yukiyoshi Karashima ir Adama Fofana.

„Žalgirio“ startinė sudėtis, lyginant su praeitomis rungtynėmis, turėjo 2 pokyčius – nuo pradžių žaidė G. Matulevičius ir P. Golubickas.

Prieš rungtynes žalgiriečiai sveikino ilgametę klubo vadovę Vilmą Venslovaitienę 50 metų jubiliejaus proga.

Pirmajame kėlinyje komandoms trūko tikslumo priekyje. „Žalgiris“ ne kartą kėlė kamuolį į baudos aikštelę, o svečiai bandė pasinaudoti greitomis atakomis, bet nei viena komanda rimtų progų nesukūrė.

Antrajame kėlinyje vilniečiai perėmė iniciatyvą.

56 min. J. Moutachy smūgis į artimąjį vartų kampą buvo atremtas, o A. Novikovo smūgis– netikslus.

61 min. dar du A. Novikovo smūgiai buvo blokuoti varžovų.

69 min. po pakelto kampinio ne vienas žalgiriečių bandymas buvo blokuotas, bet kamuolys atšoko Yukiyoshi Karashimai ir pastarasis smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pelnė pirmą „Žalgirio“ įvartį.

76 min. vienas „Kauno Žalgirio“ smūgis buvo atremtas E. Gertmono, o po kito skriejo virš vartų.

85 min. M. Šetkus prasivarė kamuolį dešiniuoju kraštu, jo blokuotas perdavimas nusileido prie A. Fofana kojų, po šio stipraus smūgio iš toli praskriejo šalia vartų.

87 min. po A. Doumbia perdavimo Adama Fofana dar kartą smūgiavo iš toli ir šį kartą jo smūgis atšokęs rikošetu nusileido vartų tinkle.