„Uteniui“ iki lygiųjų Latvijoje pritrūko vieno tikslaus smūgio

Utenos „Utenio“ futbolininkai trumpą pertrauką A lygos čempionate išnaudojo sužaisdama draugiškas rungtynes kaimyninėje Latvijoje. Uteniškiai penktadienį Jūrmaloje susitiko su vietos ekipa ir tik po atkaklios kovos turėjo pripažinti FK „Spartaks Jūrmala“ komandos pranašumą – 3:2 (2:0).

Rungtynių pradžia susiklostė nesėkmingai uteniškiams. Jau ketvirtąją rungtynių minutę šeimininkai išsiveržė į priekį, o artėjant kėliniui į pabaigą FK „Spartaks Jūramala“ pelnė dar vieną įvartį. Įpusėjus antrajam rungtynių kėliniui, „Utenio“ komanda trečiąjį kartą turėjo traukti kamuolį iš savo vartų.

Artėjant rungtynėms į pabaigą, Kirilas Levšinas sušvelnino rezultatą, o netrukus Aurimas Tručinskas realizavo 11 m. baudinį ir dar labiau „Utenio“ komandą priartino prie šeimininkų.

Vis tik išlyginti rezultato svečiams nepavyko. Po atkaklios kovos uteniškiai turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą minimalia persvara 3:2.

Į A lygos čempionatą „Utenio“ ekipa sugrįš birželio 15 d. namuose priimdama „Kauno Žalgirio“ futbolininkus.