Urugvajus ir Meksika - kitame etape © Eurofootball.lt
Antradienį paaiškėjo pirmosios pasaulio čempionato aštuntfinalio dalyvės. Jomis tapo pirmąją vietą A grupėje užėmęs Urugvajus ir antroje vietoje likusi Meksika.

Urugvajus 1 - 0 Meksika
43' [1 - 0] Luis Suarez

Mačas prasidėjo gana aktyviai ir abi komandos turėjo šansų pasižymėti. Ypač įsiminė puikus meksikiečio Adreso Guardado smūgis, bet saugas pataikė į skersinį.

Vis tik įvartis dar pirmajame kėlinyje buvo pelnyta, kai po Edisono Cavani perdavimo pasižymėjo Urugvajaus rinktinės puolėjas Luisas Suarezas.

Po pertraukos Meksika dar bandė lyginti rezultatą, tačiau keliuose epizoduose pritrūko tikslumo, kelis pavojingus smūgius atrėmė Urugvajaus rinktinės vartininkas.

Mačas taip ir baigėsi Urugvajaus pergale 1-0. O tai reiškia, kad būtent jie A grupėje užėmė pirmąją vietą, o meksikiečiai liko antroje.