„Manchester City“ po 11 metrų baudinių serijos triumfavo UEFA Supertaurėje © Reuters nuotr.

„Manchester City“ sąskaitoje – pirmasis šio sezono trofėjus.

UEFA Supertaurės finale „Manchester City“ po 11 metrų baudinių serijos įveikė „Sevilla“ vienuolikę. Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1:1.

„Miestiečiai“ turėjo kelias progas rungtynių pradžioje, tačiau Ispanijos ekipa buvo tikslesnė. 25-ąją minutę aukštai kilęs Youssefas En-Nesyri nuginklavo Edersoną.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sevilla“ galėjo dvigubinti rezultatą, jie tam turėjo kelias progas, bet jos buvo iššvaistytos. 63 min. Cole'as Palmeris lygino rungtynių rezultatą.

Per 11 metrų baudinių seriją tikslūs buvo visi, išskyrus „Sevilla“ gynėjas Nemanja Gudeljis. Jis nerealizavo paskutinio 11 metrų baudinio ir Supertaurėje triumfavo Anglijos čempionai.