U-21 rinktinė Baltijos taurės turnyre startavo nesėkmingai

Naujam atrankos ciklui pradėjusi ruoštis Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė pirmose Baltijos taurės turnyro rungtynėse Latvijoje pralaimėjo Estijos bendraamžiams.

Rungtynėms lietuviams prasidėjo itin sėkmingai. 7 min. Vykintas Slivka perėmė kamuolį, atliko perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Erikui Skripkinui ir šio perduotą kamuolį į vartus pasiuntė Edvardas Tamulevičius.

Mūsiškiai pirmavo vos penkias minutes. Po išmetimo iš užribio nuo žemės atšokusio kamuolio lietuviams nepavyko išmušti ir varžovų puolėjas Hannesas Anieras galva nukreipė kamuolį į vartus.

35 min. Estijos komanda išsiveržė į priekį. Po kampinio kamuolį į vartus iš arti nukreipė Martinas Kase. Antrajame kėlinyje rezultatas nepasikeitė, tad estai šventė pergalę.

Kitose rungtynėse Estijos komanda rezultatu 1:1 sužaidė su Latvija. Antradienį turnyrą baigs Lietuvos ir Latvijos dvikova.

Rungtynių statistika

Estija - Lietuva 2:1 (2:1)
Liepojos „Daugava" stadionas
Įvarčiai: 12 min. Hannes Anier, 35 min. Martin Kase (Estija); 7 min. Edvardas Tamulevičius.