U-17 rinktinė išvengė sutriuškinimo prieš austrus

Ketvirtadienį Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė Rumunijoje sužaidė antrąsias rungtynes Europos čempionato atrankoje ir turėjo pripažinti Austrijos bendraamžių pranašumą.

Lietuvių startinėje sudėtyje pasikeitimas nuo praeitos dvikovos su Rumunija buvo tik vienas – Vakaris Kalėda pakeitė Tomą Kačerauską.

Kaip ir pirmajame mače, rungtynių pradžia Lietuvai nesusiklostė sėkmingai – ketvirtą minutę po Clemenso Hubmanno perdavimo tiksliai į vartus smūgiavo Lukas Schoflis.

Svajūno Česnulio auklėtiniai šiame susitikime sunkiai sekėsi rasti kelių pro tvirtą austrų gynybos sieną ir jie sugebėjo atlikti tik kelis smūgius. Tuo tarpu vartininkui Kajui Urbiečiui netrūko darbo prie savų vartų.

Austrijai po pertraukos pavyko padvigubinti pranašumą – šį kartą po vartų apgulties pasižymėjo Martinas Moormannas.

Lietuvos gretose aikštėje pasirodžiusių Ernesto Andriušio ir Lino Zingerto pastangų neužteko, jog mūsų komanda sugrįžtų į žaidimą. Mačas baigėsi Austrijos pergale 2:0. Lietuviams tai buvo antroji nesėkmė per dvejas rungtynes.

Sekmadienį Lietuvos U-17 rinktinė žais paskutines grupes rungtynes su Liuksemburgo komanda.