Trys T.Graveseno įvarčiai atnešė "Celtic" dar vieną pergalę © Eurofootball.lt
Sekmadienį įvyko dar vienerios Škotijos „Premier“ lygos 14-ojo turo rungtynės. Susitiko čempionato naujokas „St Mirren“ ir lyderis „Celtic“. Dano Thomaso Graveseno įmuštas „hat-trickas“ padovanojo „keltų“ ekipai dar vieną pergalę ir leido dar labiau atitolti nuo artimiausių persiekiotojų.

„St Mirren“ 1 – 3 „Celtic“
2‘ [0 – 1] Thomas Gravesen
21‘ [0 – 2] Thomas Gravesen
56‘ [1 – 2] John Sutton
69‘ [1 – 3] Thomas Gravesen

Įvarčio Paislio "St. Mirren Park" stadione susirinkusiems žiūrovams ilgai laukti nereikėjo. Jau 2-ąją susitikimo minutę „Celtic“ gynėjas Lee Nayloras atidavė tolimą perdavimą Kenny Milleriui, šis pakėlė kamuolį Janui Vennegoorui of Hasselinkui, o pastarasis galva atmetė kamuolį danui Thomasui Gravesenui, kuris lengvai iš maždaug 10 metrų nuginklavo „St Mirren“ vartų sargą Tony Bullocką.

Greitą įvartį įmušę svečiai atakuoti nenustojo ir greitai pasiekė ir antrąjį įvartį. 21-ą minutę po Gary Caldwello perdavimo T.Gravesenas galingu smūgiu po nedidelio rikošeto „įsūdė“ dar vieną įvartį į T.Bullocko vartus. 39-ąją minutę keletą klaidinančių judesių „St Mirren“ baudos aikštelėje atlikęs puolėjas K.Milleris buvo neleistinai sustabdytas Kirko Broadfoodo, tačiau teisėjas nepaskyrė 11 metrų baudinio.

Antrame kėlinyje padėtį tiesiog privalėjo keisti aikštės šeimininkai, ir jiems vos nepavyko greitai sušvelninti atsilikimo, bet „St Mirren“ puolėjo Billy Mehmeto galva smūgiuotas kamuolys pataikė į „Celtic“ vartų skersinį. Visgi 56-ąją minutę „St Mirren“ sušvelnino atsilikimą, kai po Simono Lappino perdavimo A.Borucą iš kelių metrų galva „sušaudė“ Johnas Suttonas.

Tačiau visos šeimininkų viltiys žlugo 69-ąją rungtynių minutę, kai buvęs Madrido „Real“ saugas T.Gravesenas po pakelto kampinio įmušė trečiąjį savo ir komandos įartTačiau viskas žlugo 69-ąją rungtynių minutę, kai buvęs Madrido „Real“ saugas T.Gravesenas po pakelto kampinio įmušė trečiąjį savo ir komandos įvartį. „Keltai“ net nesiruošė atiduoti iniciatyvos ir toliau spaudė savo varžovus, bet po Shunsuke Nakamuro perdavimo iš aštraus vartų kampo į vartus nepataikė lenkas Maciejus Zurawskis.

Tai buvo paskutinis pavojingesnis varžybų momentas ir nuaidėjęs finalinis arbitro švilpukas paskelbė 12-ąją „Celtic“ pergalę. Glazgo klubas šiuo metu su 37 taškais net 15-a lenkia 2-3 trečią vietą besidalijančius „Rangers“ ir „Aberdeen“ futbolininkus. Tiesa, rytoj vakare savo pozicijas galės pasigerinti ir „lietuviškasis“ Edinburgo „Hearts“, kurį namuose priims „Falkirk“ ekipa.