Triuškinančios "Roma" ir "Sampdoria" klubų pergalės Italijoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate sužaistos septynerios XIII turo rungtynės, o aštuntoji dvikova vyks vėlai vakare Lietuvos laiku.

Itin svarbią ketvirtą pergalę šį sezoną iškovojo šalies vicečempionė "Roma", išvykoje 3-0 sutriuškinusi "Lecce".

Svečiai į priekį įsiveržė jau 11 minutę, kai po puikaus Francesco Totti perdavimo išvengęs nuošalės spąstų vienas prieš vartininką iššoko ir kamuolį į tinklą pasiuntė Mirko Vučiničius.

Persvarą Luciano Spalletti auklėtiniai padvigubino dar prieš didžiąją pertrauką - po kampinio "Lecce" nesugebėjo likviduoti pavojaus ir tuo pasinaudojo gynėjas Juanas, nuginklavęs Francesco Benussi.

Užtikrintą pergalę įtvirtino Totti, trečiąjį įvartį po Matteo Brighi perdavimo pelnęs tuoj po didžiosios pertraukos.

Į 13 vietą turnyrinėje lentelėje pakilo Genujos "Sampdoria", kuriai atstovauja Lietuvos rinktinė saugas Marius Stankevičius, savo aikštėje 3-0 įveikusi "Catania".

Genujos vienuolikė varžovus į nokdauną pasiuntė jau 6 minutę, kai po Stankevičiaus perdavimo kamuolį į tinklą iš arti pasiuntė Claudio Bellucci.

"Sampdoria" ir toliau atakavo, bet antrąjį įvartį pasiekė tik 62 minutę, o prie jo ir vėl prisidėjo vienintelis Italijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujantis lietuvis. Sau įprastu stiliumi dešiniojo krašto saugas išmetė kamuolį iš užribio kone iki pat varžovų vartų, kur tarp gausybės kojų jis galiausiai atšoko Antonio Cassano, padvigubinusiam persvarą.

Pergalę įtvirtino tas pats Cassano, trečiąjį įvartį pelnęs prieš pat finalinį teisėjo švilpuką.

Genujos "Sampdoria" 3 - 0 "Catania"
6' [1 - 0] Claudio Bellucci
62' [2 - 0] Antonio Cassano
90' [3 - 0] Antonio Cassano

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė iki 89 minutės

"Lecce" 0 - 3 "Roma"
11' [0 - 1] Mirko Vucinic
38' [0 - 2] Silveira Dos Satos Juan
49' [0 - 3] Francesco Totti

Romos "Lazio" 1 - 1 "Genoa"
69' [0 - 1] Diego Milito
80' [1 - 1] Ousmane Dabo

53' Diego Milito ("Genoa") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Chievo" 0 - 2 "Siena"
83' [0 - 1] Daniele Galloppa (iš 11 m. baudinio)
88' [0 - 2] Massimo Maccarone (iš 11 m. baudinio)

"Reggina" 3 - 1 Bergamo "Atalanta"
10' [1 - 0] Francesco Cozza
21' [2 - 0] Bernardo Corradi
79' [3 - 0] Bernardo Corradi
90' [3 - 1] Cristiano Doni

"Napoli" 2 - 2 "Cagliari"
9' [1 - 0] Marek Hamsik
55' [1 - 1] Diego Luis Breijo Lopez
84' [2 - 1] Ezequiel Lavezzi
90' [2 - 2] Daniele Conti

"Bologna" 1 - 1 "Palermo"
20' [1 - 0] Marco Di Vaio
90' [1 - 1] Moris Carrozzieri

"Torino" 2 - 2 "Milan"
25' [1 - 0] Roberto Stellone
28' [1 - 1] Alexandre Pato
34' [1 - 2] Ronaldinho
78' [2 - 2] Alessandro Rosina (iš 11 m. baudinio)