Trijų įvarčių pranašumą turėjusi „Chelsea“ ekipa vos neprisižaidė su „Luton“ © Imago-images nuotr.

Londono „Chelsea“ metus užbaigė pergale Anglijos „Premier“ lygoje.

„Aristokratai“ šeštadienį išvykoje rezultatu 3:2 palaužė „Luton Town“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 12-ąją minutę po Cole'o Palmerio tikslaus smūgio.

Po praleisto įvarčio „Luton“ perėmė žaidimo kontrolę, tačiau 37-ąją minutę „Chelsea“ pranašumą kontratakoje padvigubino Noni Madueke.

Antrąjį kėlinį šeimininkai vėl pradėjo solidžiai, tačiau ir vėl praleido įvartį – 70-ąją minutę dar kartą pasižymėjo C. Palmeris.

Po praleisto trečiojo įvarčio „Luton“ visiškai užgulė „Chelsea“ vartus ir 74-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas dėl nuošalės.

Vis tik 80-ąją minutę Rossas Barkley galiausiai sušvelnino „Luton“ atsilikimą.

87-ąją minutę intrigą rungtynėse visiškai atgaivino Elijah Adebayo.

„Luton“ mačo pabaigoje turėjo dar keletą puikių progų rezultatui išlyginti, tačiau „Chelsea“ išlaikė minimalią persvarą ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.